
Російсько-окупаційні війська на Донбасі готуються до низки командно-штабних навчань, де відпрацьовуватимуть управління вогнем артилерії. Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, передають Патріоти України
«Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про підвищення російсько-окупаційним командуванням інтенсивності бойової підготовки з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК. Зокрема, на полігонах російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях триває підготовка до проведення низки командно-штабних навчань, у ході яких сплановані, у т. ч., тренування з управління вогнем артилерії, заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин», – зазначив Праута.
За словами Праути, основну увагу окупанти приділятимуть злагодженню бойових підрозділів та відпрацюванню тактичних нормативів.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...