"Путін не знає, що ми так живемо": Показове відео із глибинки Росії

У мережі з'явилося показове відео з Росії, там пенсіонерка свято вірить в те, що президент Володимир Путін не знає про розруху і злидні в країні. Про це повідомили у спільноті "Йошкін Крот" в соцмережі, передають Патріоти України.

"Наш казковий Путін править країною вже майже 21 рік. Газ, нафта та інші природні ресурси - під контролем його не менше казкових друзів, які розбагатіли так, що і арабським шейхам не снилося. Але ось прості росіяни, які живуть в старих хатах без тепла і зручностей, причинно-наслідкових зв'язків вважають за краще не помічати", - йдеться в повідомленні.

На відео жінка каже, що "Путін не знає, що ми так живемо". На запитання автора ролика, за кого пенсіонерка голосувала на виборах, та сказала, що за Путіна.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...