"Путін обробляє Лукашенка": У МВС не відкидають ймовірність вторгнення Білорусі в Україну

Говорити, що Білорусь відмовилась від війни на боці Росії проти України наразі не можливо. Про це він сказав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

"Відкидати можливість вторгнення Білорусі не можна. Обробка Лукашенка продовжується. Путін обробляє Лукашенка, щоб той вступив у бойові дії. Його народ – білоруси – не хочуть воювати і це чітко зрозуміло. В принципі говорити, що Білорусь відмовилась від війни не можливо. Але те, що Лукашенко пробує петляти - це теж позитив для нас. Ми очікуємо і готові до цього наступу, готові на Волині, готові на Житомирщині", - зазначив Денисенко. Він підкреслив, що Україна розуміє, що така вірогідність є, тому до цього готується.

20 березня у Міноборони України заявили, що зафіксовано ознаки підготовки збройних сил Республіки Білорусь до прямого вторгнення на територію України (залучення білоруських військ до збройної агресії РФ проти нашої країни). У Генштабі ЗСУ при цьому заявили, що існує велика загроза наступу Республіки Білорусь на Волинському напрямку. Вчора Міністерство оборони Білорусі заявило, що відводить своїх десантників від українського кордону.

"Ми з тобою однієї крові": Троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку

вівторок, 26 вересень 2023, 5:40

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці, пише ladbible.com. У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в інд...

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...