Путін таки "кинув": Російські лікарі поскаржилися, що їм не виплатили "бойові" за роботу на Донбасі (відео)

Російські лікарі зізналися, що вони брали участь у збройному конфлікті на Донбасі і незаконно перетинали кордон України. Відповідне відео опублікував офіцер ЗСУ Сергій Нещадим, передають Патріоти України.

На відео російські медики протестують проти того, що з 2014 року їм не виплатили так звані “бойові” гроші за роботу на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Відповідний мітинг відбувся в місті Гуково Ростовської області.

“Ми вивозили поранених з території України, під бомбардуванням. Так, швидка допомога, фельдшери, лікарі, які штопали. Страх втратили керівники наші!”, – обурюються росіяни. Одна з жінок поскаржилася на те, що в її зміну привезли 19 осіб із західної України і за роботу нічого не заплатили.


З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...