Путін таки "кинув": Російські лікарі поскаржилися, що їм не виплатили "бойові" за роботу на Донбасі (відео)

Російські лікарі зізналися, що вони брали участь у збройному конфлікті на Донбасі і незаконно перетинали кордон України. Відповідне відео опублікував офіцер ЗСУ Сергій Нещадим, передають Патріоти України.

На відео російські медики протестують проти того, що з 2014 року їм не виплатили так звані “бойові” гроші за роботу на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Відповідний мітинг відбувся в місті Гуково Ростовської області.

“Ми вивозили поранених з території України, під бомбардуванням. Так, швидка допомога, фельдшери, лікарі, які штопали. Страх втратили керівники наші!”, – обурюються росіяни. Одна з жінок поскаржилася на те, що в її зміну привезли 19 осіб із західної України і за роботу нічого не заплатили.


Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...