Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований на сайті Кремля, передають Патріоти України.

За його словами, на його місце "прийде колись обов'язково інша людина". "...якщо я побачу, що якась людина, навіть якщо критично ставиться до якихось сфер моєї діяльності, але я побачу, що це людина з конструктивними поглядами, людина віддана країні, готова покласти на вівтар вітчизни не просто роки, а все своє життя, як би вона не ставилася до мене особисто, я зроблю все, щоб такі люди були підтримані", - зазначив Путін.

Він висловив упевненість в тому, що основи російської державності, економіки і політичної системи будуть такими, що зміна президента "не обрушить все відразу". Він також відповів на питання, чи чекає від свого наступника гарантії безпеки, як сам Путін свого часу запропонував Борису Єльцину. "Я навіть не думаю про це, це питання взагалі третьорядного значення. Найголовніше - це доля країни та її народу", - сказав він.

Буде не всім по кишені! Поїздки на таксі в Україні стануть розкішшю - чому ціни так стрімко зросли

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:50

Ціни на таксі в Україні зросли через зменшення кількості водіїв, зниження їх заробітків та зростання затратної частини, що пов'язано з впливом війни і домінуванням кількох великих онлайн-компаній на ринку. Водіям працювати стало невигідно, що призвело ...

Ви будете здивовані! Вчені встановили, хто розумніший і має кращу пам'ять - "жайворонки" чи "сови"

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:35

Англійські вчені дослідили когнітивні функції людей "жайворонків", які рано лягають спати та рано прокидаються, і "сов", що часто засиджуються до ночі. Результати аналізу показали, що любителі пізніх підйомів мають кращу пам’ять та більш активні протяг...