"До Хабаровська нехай летить, там йому цю ручку кудись засунуть": Путіна висміяли за нове відео

Президент Росії Володимир Путін на робочій нараді покрутив ручку, яка лежала на столі. Відео моменту опублікував у Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

"Путін розкрутив ручку, яку півтора місяці тому кинув. Чекаємо топ Яндекса!" – пожартував він. В кінці травня "Кремлевский пул РИА" в Twitter оприлюднив відео, як Путін кидає на стіл схожу ручку.

Користувачі мережі висміяли такі "новини" від російських журналістів. "Ну був там один президент сусідньої держави, так той скінчив тим, що ручку ламав. Так що ждемс", "Новини ідіота, для ідіотів, про ідіота", "До Хабаровська нехай летить, там йому цю ручку дещо куди засунуть..." – пишуть у коментарях.

Хіти тижня. Психічні захворювання, аж до шизофренії: Які ризики несуть рослинні дієти

субота, 8 серпень 2020, 20:30

Перш ніж вдаватися до радикальних харчових експериментів, слід порадитися зі спеціалістом, який роз’яснить можливі наслідки та перспективи. Дефіцит поживних речовин може негативно впливати на ментальне здоров’яю Про це розповіла нутриціолог, медичний п...

З архіву ПУ. "Ти що, якась є*анута чи що?": Знайомство вульгарної дівчини з чорношкірим хлопцем у Франківську. Щось пішло не так (відео)

субота, 8 серпень 2020, 19:30

Не дуже вихована панянка спробувала звернутися до чорношкірого перехожого англійською, нахвалюючи свої принади - тітьки та дупу. Дівчина-стрімер, що толком не володіє ні англійською, ні українською вирішила позалицятись до чорношкірого хлопця, розрахов...