Путіну є через що хвилюватись: Росіяни вимагають замінити владу

Частка росіян, які виступають за рішучі зміни у країні, зросла за останні два роки майже на 20%.

Майже 60% росіян наразі виступають за рішучі зміни у країні, при цьому їхньою головною умовою є серйозна зміна політичної системи. Такі дані спільного дослідження Московського центру Карнегі та "Левада-центру", повідомляють Патріоти України із посиланням на "Ведомости".

За незначні зміни – 31%, а 8% жодних змін не потребують. При цьому наголошується, що частка росіян, які виступають за рішучі зміни у країні, зросла за останні два роки майже на 20%.

Автори дослідження зазначають, що побажання про зміну влади за два роки стали чіткішими, люди очікують від держави перерозподілу доходів на їхню користь. На думку росіян, дві першочергові необхідні зміни – підвищення зарплат і рівня життя (24%) і зміна уряду, президента (13%).

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...