Путіну є через що хвилюватись: Росіяни вимагають замінити владу

Частка росіян, які виступають за рішучі зміни у країні, зросла за останні два роки майже на 20%.

Майже 60% росіян наразі виступають за рішучі зміни у країні, при цьому їхньою головною умовою є серйозна зміна політичної системи. Такі дані спільного дослідження Московського центру Карнегі та "Левада-центру", повідомляють Патріоти України із посиланням на "Ведомости".

За незначні зміни – 31%, а 8% жодних змін не потребують. При цьому наголошується, що частка росіян, які виступають за рішучі зміни у країні, зросла за останні два роки майже на 20%.

Автори дослідження зазначають, що побажання про зміну влади за два роки стали чіткішими, люди очікують від держави перерозподілу доходів на їхню користь. На думку росіян, дві першочергові необхідні зміни – підвищення зарплат і рівня життя (24%) і зміна уряду, президента (13%).

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

Сюрприз з того світу: Оновити дані у ТЦК завітав ... померлий чоловік (відео)

вівторок, 16 липень 2024, 17:43

Авторизувавшись у "Резерв+" українець дізнався, що офіційно давно мертвий... В Україні прийшов оновити дані у ТЦК чоловік, якого виключили з обліку як померлого. Деталями 16 липня поділились в ефірі "Київ24", зазначають Патріоти України. Під столичним ...