"Путинская стабильность": Відео, яке треба переглянути усім, хто схотів стати громадянином РФ

Справжня "імперія" царя Путіна - це тотальна нерівність, це диктатура силовиків, свавілля олігархів і злиденне існування чесних трудівників.

Нещодавно Інтернет облетіло вельми показове відео, на якому відображені жахливі кадри з російської лікарні, розміщеної у Свердловській області. Лікар з багаторічним стажем не змогла стримати сліз перед телекамерою і повідала про злиденне існування і свою зарплату в 11 000 рублів, передають Патріоти України.

Повідомляється, що через нестерпні умови роботи у доктора і її колег з'явилися дуже серйозні проблеми зі здоров'ям. Також жінка продемонструвала, в яких жахливих умовах в цій лікарні утримуються пацієнти. Хочеться звернутися до жителів непідконтрольною території Донбасу, та й підконтрольної теж, щоб вони дуже уважно подивилися дане відео і відчули себе в повному сенсі цього слова "громадянами Росії". Справа в тому, що путінська РФ - це не та "скрепна і могутня" держава, яку так ретельно піарять підконтрольні владі Кремля журналісти і блогери.

Справжня "імперія" царя Путіна - це якраз подушки, які смердять сечею і кров'ю, це тотальна нерівність класів, це диктатура силовиків, свавілля олігархів і злиденне існування чесних трудівників. Про це, до речі, говорить і опозиційний російський політик Олексій Навальний, який опублікував згаданий відеоматеріал на своїх ресурсах. Він підкреслює, що можновладці в Росії купують дорогі яхти і літаки і катають на них своїх коханок. А в цей час звичайні росіяни утримуються в антисанітарних умовах. І міністр охорони здоров'я, виступаючи по ТБ, нічтоже сумняшеся заявляє, що, мовляв, "у нас в Росії еталонна охорона здоров'я!".

Свого часу, агітуючи донеччан і луганчан йти на референдум, Путін і компанія через підконтрольні ЗМІ обіцяли, що цей регіон повинен возз'єднатися з Росією - і заживе приспівуючи. Частину Донбасу російські силовики і підконтрольні їм сепаратисти захопили. І що ми там бачимо? Голод, розруху, безробіття і злидні, а також диктат "управлінців", який з кожним роком стає все жорсткіше. Замість обіцяного приєднання до РФ - дві невизнані "республіки". Замість "Швейцарії на Донбасі" - бандитський анклав, який охрестили "Лугандонієй".

Скільки українців вважають Росію державою-агресором: Соціологи оприлюднили цікаві дані

понеділок, 17 лютий 2020, 16:53

На даний час 54,4% українців розглядають Росію як державу-агресора, що загрожує існуванню України як держави, і з якою не слід підтримувати жодних стосунків. Про це свідчать результати соцопитування щодо соціально-політичної ситуації в країні, проведе...

"Если просто не замечать войну, никакого "мира" не получится", - блогер

понеділок, 17 лютий 2020, 16:30

"Реагируя на "12 шагов" относительно урегулирования на Донбассе, многие упираются в последний пункт - относительно идентичности", - пише у своєму блозі Олексій Копитько, передають Патріоти України, і продовжує:. При этом пропускают такое: "Шаг 3: Улучш...