"Путинская стабильность": Відео, яке треба переглянути усім, хто схотів стати громадянином РФ

Справжня "імперія" царя Путіна - це тотальна нерівність, це диктатура силовиків, свавілля олігархів і злиденне існування чесних трудівників.

Нещодавно Інтернет облетіло вельми показове відео, на якому відображені жахливі кадри з російської лікарні, розміщеної у Свердловській області. Лікар з багаторічним стажем не змогла стримати сліз перед телекамерою і повідала про злиденне існування і свою зарплату в 11 000 рублів, передають Патріоти України.

Повідомляється, що через нестерпні умови роботи у доктора і її колег з'явилися дуже серйозні проблеми зі здоров'ям. Також жінка продемонструвала, в яких жахливих умовах в цій лікарні утримуються пацієнти. Хочеться звернутися до жителів непідконтрольною території Донбасу, та й підконтрольної теж, щоб вони дуже уважно подивилися дане відео і відчули себе в повному сенсі цього слова "громадянами Росії". Справа в тому, що путінська РФ - це не та "скрепна і могутня" держава, яку так ретельно піарять підконтрольні владі Кремля журналісти і блогери.

Справжня "імперія" царя Путіна - це якраз подушки, які смердять сечею і кров'ю, це тотальна нерівність класів, це диктатура силовиків, свавілля олігархів і злиденне існування чесних трудівників. Про це, до речі, говорить і опозиційний російський політик Олексій Навальний, який опублікував згаданий відеоматеріал на своїх ресурсах. Він підкреслює, що можновладці в Росії купують дорогі яхти і літаки і катають на них своїх коханок. А в цей час звичайні росіяни утримуються в антисанітарних умовах. І міністр охорони здоров'я, виступаючи по ТБ, нічтоже сумняшеся заявляє, що, мовляв, "у нас в Росії еталонна охорона здоров'я!".

Свого часу, агітуючи донеччан і луганчан йти на референдум, Путін і компанія через підконтрольні ЗМІ обіцяли, що цей регіон повинен возз'єднатися з Росією - і заживе приспівуючи. Частину Донбасу російські силовики і підконтрольні їм сепаратисти захопили. І що ми там бачимо? Голод, розруху, безробіття і злидні, а також диктат "управлінців", який з кожним роком стає все жорсткіше. Замість обіцяного приєднання до РФ - дві невизнані "республіки". Замість "Швейцарії на Донбасі" - бандитський анклав, який охрестили "Лугандонієй".

Кров на руках - не завада? Зеленський призначив у керівництво СБУ підозрюваного у вбивствах майданівців, - Бутусов

вівторок, 19 січень 2021, 9:36

"Володимир Зеленський вирішив повністю зганьбити чергову річницю Майдану. Таку думку в Facebook висловив журналіст і громадський активіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. "Один з ватажків Антимайдану Олег Татаров у президента керує правоохорон...

"Уявіть собі у будь якому українському селі, що обере родина померлого - розтин тіла і можливе поховання в закритій труні чи без розтину і по-людськи", - Давиденко про маніпуляції статистикою "ковіду" в Україні

вівторок, 19 січень 2021, 9:28

"Щодо Covid статистики. Абсолютно зрозуміло, що показник загальної захворюваності не відображає реальну картину. На мій погляд. Це відбувається не від замовчування даних і навіть не від нестачи тестів. В першу чергу. Це відбувається від того, що майже ...