Пийте на здоров'я! Вчені спростували головний міф про шкоду кави

Експерти з Великобританії з'ясували, що часте вживання кави не несе небезпеку для кровоносних судин, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні вчених з Лондонського університету королеви Марії взяли участь вісім тисяч чоловік. Їх розділили на три групи в залежності від кількості чашок, що вживаються в день:

  1. ті, хто п'є чашку кави в день, але не щодня;
  2. ті. хто п'є дві-три чашки в день;
  3. ті, хто п'є понад три чашки в день.

Люди, які випивають більше ніж 25 чашок кави в день, в дослідженні не брали участь. При цьому вчені враховували такі фактори, як вік, куріння, дієта й артеріальний тиск.

Результати дослідження показали, що навіть 25 чашок кави щодня не призводять до зменшення еластичності артерій.

Навіть величезні обсяги кави (від 5 до 25 чашок в день) впливають на еластичність артерій точно так само, як і одна-єдина порція напою.

Люди, які вживали більше кави, частіше виявлялися курцями чоловіками, та регулярніше вживали алкоголь. Це може пояснити, чому раніше був зв'язок між високим ризиком серцево-судинних захворювань і великими щоденними дозами тонізуючого напою.

Шпигують на користь ворога: Російські спецслужби вербували дтей в Україні за допомогою ігр у смартфоні

середа, 25 травень 2022, 7:25

Служба безпеки викрила російські спецслужби на використанні смартфон-ігор для вербування українських дітей. Йдеться про мобільний застосунок. У ньому учасники повинні шукати так звані "коробки" з віртуальними призами. Потім їх можна обміняти на електро...

Стовпи диму та темрява: Астронавт розповів, як виглядає війна в Україні із космосу

середа, 25 травень 2022, 6:29

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, ...