Питають дорогу і просять зателефонувати: У МВС пояснили, як розпізнати ворожого диверсанта

Міністерство внутрішніх справ оприлюднило пам’ятку, яка допоможе розпізнати ворожого диверсанта, аби "кожен зрадник постав перед законом та судом". Про це йдеться в Телеграм-каналі МВС України, передають Патріоти України.

За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, переважна більшість затриманих диверсантів – громадяни України.

"Дехто з затриманих приїхав із тимчасово окупованих територій або з інших країн. У когось — лише посвідка на проживання. Дехто начебто постійно перебував в Україні, але вряди-годи перетинав кордон із Росією, де й був завербований, а згодом повернувся виконувати завдання своїх хазяїв", - написав Денис Монастирський.

За інформацією МВС диверсанти зазвичай пересуваються поза межами населених пунктів невеликими групами, розпитують дорогу та розташування ВСУ, часто просять зателефонувати. Крім того, ворог може залишати підозрілі предмети (одяг, ґаджети, рюкзаки та навіть авто) і називати себе представником різних структур (ООН, Червоних хрест, ОБСЄ тощо).

Зазначається, що за 25 днів російського вторгнення в Україні зареєстровано 1271 злочин проти національної безпеки. З них 922 – посягання на територіальну цілісність та недоторканість кордонів, 244 – за державну зраду, 48 – за диверсійні злочини та 57 – за інші.

"Мій світ руйнується": Російську TikTok-блогерку і фанатку Путіна, яка прославилася образами українців, виселяють з квартири через її контент

субота, 4 лютий 2023, 0:14

Крім того, орендодавець квартири, в якій Ельвіна із сім'єю живуть уже понад два роки, вирішив їх виселити. Адміністрування проросійського паблика та жартівливі, за її словами, ролики, а також допомога окупантам не допомогли росіянці. Навпаки, вся ця ді...

Такого тут ніхто не бачив: У Вінниці в 9-місячного хлопчика виросло довжелезне волосся (фото)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:51

Малюк з Вінниці у дев'ятимісячному віці вже встановив рекорд України. Маленький Данило Коваленко відростив волосся довжиною 20 сантиметрів. Деталі розповіла керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова на своїй сторінці у соцмережі "Фе...