За словами Магалецької, зараз в Україні діють застарілі вимоги до якості води, проте навіть їх більшість постачальників не виконують. Вона зазначила, що в нинішніх нормах відсутні 23 показники безпеки та якості питної води, які вказані у відповідних директивах ЄС.
Магалецька уточнила, що відсутні норми контролю показників броматів, акриламіду, багатоядерних ароматичних вуглеводнів, вінілхлориду, епіхлоргідрину, електричної провідності. При цьому з 2021 року нормативи для 4-х показників (акриламід, вінілхлорид, епіхлоргідрин, хлорати) в Європі в 100 разів жорсткіші, ніж у нашій країні.
Глава Держпродспоживслужби пояснила, що в Україні норми вимагають модернізації з використанням досвіду ЄС. У країні вже обмежили використання фосфатів в мийних засобах і деяких пестицидів, таких як хлорпірифос.
Голова Комітету ВР з питань здоровʼя нації Михайло Радуцький 3 квітня зареєстрував проект постанови про прийняття в першому читанні законопроекту 13131, який передбачає, що довідку щодо придатності до керування автомобілем 083/о буде скасовано, але зам...
Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій за квітень 2025 року. На пенсійні виплати 2 квітня спрямовано перші кошти, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу ПФУ. За даними пресслужби, на пенсійні виплати через "Укрпошта" спрямов...