Пив горілку і подарував другу пістолет: У мережі спливло ще одне скандальне відео з "мажором" з ДТП у Харкові:

У мережі спливло відео з "мажором" з ДТП у Харкові, якого сьогодні заарештували на 60 діб без права на заставу. На ньому Микола Харківський весело святкував день народження друга - на честь свята він подарував товаришеві пістолет. Обурливий ролик на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст Сергій Гришин, зазначають Патріоти України.

Так, 16-річний "мажор" явно любив галасливі компанії та вечірки з алкоголем. На відео Харківський, як і інші його друзі, тримає в руках пластиковий стаканчик з прозорою рідиною. У коментарях і ЗМІ пишуть, що підліток пив горілку.

Однак більшої уваги заслуговує не це. "Мажор "виголосив матірний тост в дусі "пацанських цитат" і вручив другу вельми несподіваний подарунок - прямо з кишені своїх штанів Харківський дістав справжній пістолет.

Підліток вручив другу зовсім недитячий подарунок і зазначив, що пістолет є "другом, який завжди буде поруч". Щобільше, "мажор" вирішив презентувати зброю, яка вже була зарядженою. Де він взяв пістолет - залишається загадкою.

Джавеліна більше не "свята": У Києві перемалювали скандальний мурал (фото)

неділя, 29 травень 2022, 14:00

На одному з багатоквартирних будинків Києва переробили настінний мурал "Свята Джавеліна", повідомляють Патріоти України. Зазначається, що працівники комунальних служб виконали доручення КМДА та замалювали німб на настінному муралі "Свята Джавеліна". Ар...

В Україні можливий спалах холери: Кузін розповів, де найбільша небезпека

неділя, 29 травень 2022, 12:30

У Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що Україна готова до можливого спалаху холери. Водночас у відомстві вважають, що захворювання, ймовірно, поширюватиметься лише на територіях, де відбуваються бойові дії та існують проблеми з водою. Про це сказ...