
Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет "ГурманЪ", де напередодні продавчиня-украінофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою, передають Патріоти України.
Представник адміністрації магазину принесла свої вибачення українській громадськості за співробітницю і заявила, що жінка там більше не працює.
"Щойно я спілкувався з керівництвом мережі "Гурман" та записав відео, де зафільмована позиція магазину. Це, нажаль, непоодинокі випадки, де жителі специфічного міста біля моря так реагують на солов‘їну. І ви будете розповідати про "ущемления" російськомовних?" – повідомив Ганул.
У свою чергу представниця адміністрації супермаркету заявила: "До цього інциденту ми ставимося дуже негативно. Людина була у нас на стажуванні. Начебто було все нормально, але ми не розгледіли її до кінця. Так як офіційно вона ще не була у нас оформлена, то ми тепер її не будемо брати на роботу. За цю дуже неприємну ситуацію приносимо вибачення і будемо намагатися більш ретельно підходити до підбору персоналу". "Спасибі за позицію працівникам мережі, жіночка не працюватиме у них", – додав активіст.
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...
В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...