
Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет "ГурманЪ", де напередодні продавчиня-украінофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою, передають Патріоти України.
Представник адміністрації магазину принесла свої вибачення українській громадськості за співробітницю і заявила, що жінка там більше не працює.
"Щойно я спілкувався з керівництвом мережі "Гурман" та записав відео, де зафільмована позиція магазину. Це, нажаль, непоодинокі випадки, де жителі специфічного міста біля моря так реагують на солов‘їну. І ви будете розповідати про "ущемления" російськомовних?" – повідомив Ганул.
У свою чергу представниця адміністрації супермаркету заявила: "До цього інциденту ми ставимося дуже негативно. Людина була у нас на стажуванні. Начебто було все нормально, але ми не розгледіли її до кінця. Так як офіційно вона ще не була у нас оформлена, то ми тепер її не будемо брати на роботу. За цю дуже неприємну ситуацію приносимо вибачення і будемо намагатися більш ретельно підходити до підбору персоналу". "Спасибі за позицію працівникам мережі, жіночка не працюватиме у них", – додав активіст.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...