
Гравці футбольного клубу "Олімпік" з міста Кропивницький поскаржилися на керівництво команди. За їх словами, їм не платять зарплати та не годують. Тож футболісти змушені просити грошей у своїх родичів, повідомляють Патріоти України.
Загалом у кропивницькому "Олімпіку" виступають гравці з п'яти африканських країн – Кот-д'Івуару, Сенегалу, Гани, Гамбії та Нігерії. За словами гравця "Олімпіка" Стіва Куассі, у Кропивницькому він живе два роки. Він навіть показав контракт, в якому вказана його зарплата – 4200 гривень. Однак цих грошей він жодного разу не отримав.
"Ми не хотіли підіймати ці проблеми, які вже тривають два роки, але в нас немає вибору. У нас проблеми з їжею, медициною, у нас немає грошей взагалі. Як можна тренуватися, виступати в чемпіонаті, якщо немає нормального харчування? Наш тренер Юрій Кевліч обіцяв нам, що якщо ми добре гратимемо, то нас помітять і заберуть у відомі українські футбольні клуби. Ми багато разів зверталися до нього, але тренер каже, що якщо нас щось не влаштовує, він радить повертатися до Африки. Ми зібралися розповісти про наші проблеми, щоб нам допомогли їх вирішити. Я буду боротися за справедливість", – заявив Стів Куассі.
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...