
Український ведучий Анатолій Анатоліч відреагував на сьогоднішній масований ракетний удар і розповів, чому ще більше розчарувався у Білорусі. Про це він повідомив у InstaStories, передають Патріоти України.
Зокрема, шоумен розповів, що прокинувся від свистів ворожих ракет, а також закликав українців не нехтувати сигналами повітряної тривоги і відразу прямувати в укриття. "Сподіваюся, що наша ППО спрацює! Сподіваюся, що ви всі в безпеці. Я думав, що ми вже й так ненавидимо цих покидьків, але ні, можна ще більше", – сказав він.
При цьому Анатолій Анатоліч додав, що перебуває у Вишгороді Київської області і бачив, як кілька ракет летіли з боку Білорусі."Білоруси зн ову довели, що це нація рабів. Але якщо росіяни – це раби з бабками, то ті просто раби в квадраті. Ось усе, що стало зрозумілим про білорусів. Але нічого, ми тримаємось", – підсумував ведучий.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...