Рада Церков висловилась проти нового муралу зі "Святою Джавеліною" в Києві

Українська рада церков обурена назвою та зображенням майбутнього муралу в Києві. Релігійні діячі звернулись до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка з відповідною заявою, передають Патріоти України.

Вони закликають з пошаною ставитися до вірян та їхніх переконань. "Стіни багатоповерхівок у столиці є не приватною галереєю, а публічним простором, тому при створенні новітніх мистецьких продуктів на них просимо дотримуватися норм українського законодавства, яке зобов’язує з належною пошаною ставитися до релігійних переконань членів українського суспільства", – йдеться у повідомленні.

У Раді церков стверджують, що мурал почали малювати без належного обговорення. "Ми, віруючі люди України, висловлюємо категоричне несприйняття та протест таким виразам публічного псевдомистецтва, які використовують релігійні почуття та символи як об‘єкт пародії", – наголошують українські релігійні діячі.

Нагадаємо, новий мурал буде прикрашати стіну однієї з багатоповерхівок у Солом'янському районі Києва. На ньому буде зображена Богородиця, яка тримає в руках переносний протитанковий ракетний комплекс FGM-148 "Джавелін".

У Сирії дівчинка народилася під завалами будинку, який впав унаслідок землетрусу - її батьків врятувати не вдалося

вівторок, 7 лютий 2023, 11:30

У Сирії дівчинка народилася під завалами будівлі, яка обвалилася внаслідок землетрусу. Її батьки загинули, передають Патріоти України. Відео порятунку дитини потрапило до мережі. Як повідомляється, вона народилася в місті Афрін на північному заході Сир...

В Одесі світла немає по 15 годин поспіль, люди обурені: Що кажуть у ДТЕК

вівторок, 7 лютий 2023, 11:26

Згідно з новими графіками відключень електроенергії на Одещині, світло в споживачів має бути кожні 2 години через 8 годин без світла. Місцеві мешканці скаржаться в мережі, що в багатьох електроенергія відсутня по 12-15 годин поспіль. Багато гнівних ко...