"Радійте, поки він ваш. Ми заберемо назад": Український боксер розповів росіянам, чий Крим

Відомий український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 КО), який виступає в напівсередній ваговій категорії, висловив свою позицію з приводу анексованого кримського півострова, передають Патріоти України.

Спортсмен, який живе і тренується в Лос-Анжелесі, під час прямої трансляції в Instagram відповів росіянину, який поставив питання "Чий Крим?".

"Крим ваш, ми вам дали покористуватися на короткий час. Крим український. Радійте, поки він ваш, а потім буде наш. Ви його відбудуєте, міст побудуєте, а потім ми заберемо знову. Не хвилюйтеся. Крим – це Україна. Той, хто каже, що Крим російський, – це тимчасово. Я там все своє дитинство провів, а росіяни приїжджали до нас. На курорт. Ми вам дали покористуватися, не біда. В ренту. Як в Америці квартири і будинки беруть, так і ми вам дали тимчасово", – цитує Редкача "Спорт24".

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...