​Радник Авакова дав цінні поради голозадому пранкеру про поводження у тюремній камері (відео)

Зорян Шкіряк долучився до обговорення прикрого епізоду у фіналі "Євробачення"

Зорян Шкіряк не лишився осторонь скандальної витівки Віталія Седюка із оголенням сідниць у прямому ефірі "Євробачення-2017", йдеться у "Світському житті" повідомляють Патріоти України.

Сам факт витівки пранкера гучно обговорювали у Мережі, втім, ще більшій критиці піддалися коментарі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у дописі із світлинами хулігана після затримання.

"А поки, ця ганьба країни, зможе реалізовувати своє "хобі" в тюремній камері ізолятора тимчасового тримання. Правда, показувати зад тамтешнім мешканцям, насолоджуючись своїм "хобі" - я б йому не радив", - саме ці слова збурили громадськість.

У розмові із Катею Осадчею радник Авакова, Зорян Шкіряк, підтримав шефа.

"Я його підтримую з огляду на емоційність, безумовно, така витівка на "Євробаченні" В Україні викликала у мене огиду. Коли це межує з вседозволеністю і відвертим ідіотизмом, скажімо так, важко визначити це логічно", - прокоментував Шкіряк ситуацію.

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...