Як заявили дослідники з Університетського коледжу Лондона, некурящі не вважають, що знаходяться у зоні ризику, передають Патріоти України з посиланням на Journal of the Royal Society of Medicine.
Люди, які не палили, часто надто пізно звертаються до медиків, чим значно зменшують шанси на отримання ефективного лікування, заявив клінічний директор Центру онкологічних досліджень Університетського коледжу Лондона професор Мік Пік.
Відзначається, що основними причинами онкології у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, є пасивне куріння, забруднення навколишнього середовища і вплив канцерогенних речовин на виробництві, пояснили фахівці.
"Приблизно шість тисяч осіб, які ніколи не курили, щорічно вмирають від раку легенів у Великобританії", – навів приклад директор Public Health England професор Пол Косфорд.
Також уточнюється, що смертність від цього виду онкології серед некурящих перевищує показники смертності по раку яєчників, лейкозу, лімфоми.
Як раніше повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в Україні щорічно фіксується близько 13 тисяч нових випадків раку легенів. При цьому чоловіки хворіють у 5 разів частіше за жінок.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...