Рак легенів: Лікарі розповіли, чому хворіють ті, хто ніколи не курив

Рак легенів – онкологічне захворювання, що вражає тканини легенів, характеризується переродженням з клітин, що вистилають бронхи або легені.

Як заявили дослідники з Університетського коледжу Лондона, некурящі не вважають, що знаходяться у зоні ризику, передають Патріоти України з посиланням на Journal of the Royal Society of Medicine.

Люди, які не палили, часто надто пізно звертаються до медиків, чим значно зменшують шанси на отримання ефективного лікування, заявив клінічний директор Центру онкологічних досліджень Університетського коледжу Лондона професор Мік Пік.

Відзначається, що основними причинами онкології у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, є пасивне куріння, забруднення навколишнього середовища і вплив канцерогенних речовин на виробництві, пояснили фахівці.

"Приблизно шість тисяч осіб, які ніколи не курили, щорічно вмирають від раку легенів у Великобританії", – навів приклад директор Public Health England професор Пол Косфорд.

Також уточнюється, що смертність від цього виду онкології серед некурящих перевищує показники смертності по раку яєчників, лейкозу, лімфоми.

Як раніше повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в Україні щорічно фіксується близько 13 тисяч нових випадків раку легенів. При цьому чоловіки хворіють у 5 разів частіше за жінок.

Травневі схильні до депресій: Як місяць народження впливає на людину

неділя, 16 червень 2019, 0:30

Навколишнє середовище в перші місяці життя будь-якої істоти має важливий вплив на весь організм. Вчені зібрали докази того, як час народження дитини впливає на її розвиток, а значить і на подальше життя. Про це пише The Time, передають Патріоти України...

В сусідніх будинках вилетіли шибки: У центрі Києва прогримів потужний вибух (фото, відео)

неділя, 16 червень 2019, 0:22

В небо піднялася велика хмара пилу, яка досягла близько 70 метрів. У Києві в житловому будинку по вулиці Тургенєвській прогримів сильний вибух, передають Патріоти України. . Від вибуху в сусідніх будинках вилетіли вікна. Причина вибуху не відома, але ...