Як заявили дослідники з Університетського коледжу Лондона, некурящі не вважають, що знаходяться у зоні ризику, передають Патріоти України з посиланням на Journal of the Royal Society of Medicine.
Люди, які не палили, часто надто пізно звертаються до медиків, чим значно зменшують шанси на отримання ефективного лікування, заявив клінічний директор Центру онкологічних досліджень Університетського коледжу Лондона професор Мік Пік.
Відзначається, що основними причинами онкології у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, є пасивне куріння, забруднення навколишнього середовища і вплив канцерогенних речовин на виробництві, пояснили фахівці.
"Приблизно шість тисяч осіб, які ніколи не курили, щорічно вмирають від раку легенів у Великобританії", – навів приклад директор Public Health England професор Пол Косфорд.
Також уточнюється, що смертність від цього виду онкології серед некурящих перевищує показники смертності по раку яєчників, лейкозу, лімфоми.
Як раніше повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в Україні щорічно фіксується близько 13 тисяч нових випадків раку легенів. При цьому чоловіки хворіють у 5 разів частіше за жінок.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...