Рак легенів: Лікарі розповіли, чому хворіють ті, хто ніколи не курив

Рак легенів – онкологічне захворювання, що вражає тканини легенів, характеризується переродженням з клітин, що вистилають бронхи або легені.

Як заявили дослідники з Університетського коледжу Лондона, некурящі не вважають, що знаходяться у зоні ризику, передають Патріоти України з посиланням на Journal of the Royal Society of Medicine.

Люди, які не палили, часто надто пізно звертаються до медиків, чим значно зменшують шанси на отримання ефективного лікування, заявив клінічний директор Центру онкологічних досліджень Університетського коледжу Лондона професор Мік Пік.

Відзначається, що основними причинами онкології у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, є пасивне куріння, забруднення навколишнього середовища і вплив канцерогенних речовин на виробництві, пояснили фахівці.

"Приблизно шість тисяч осіб, які ніколи не курили, щорічно вмирають від раку легенів у Великобританії", – навів приклад директор Public Health England професор Пол Косфорд.

Також уточнюється, що смертність від цього виду онкології серед некурящих перевищує показники смертності по раку яєчників, лейкозу, лімфоми.

Як раніше повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в Україні щорічно фіксується близько 13 тисяч нових випадків раку легенів. При цьому чоловіки хворіють у 5 разів частіше за жінок.

Закарпатські білі гриби смакують за кордоном: Підприємниця зробила бізнес на сушених грибах за 3 роки

середа, 21 серпень 2019, 8:50

За словами дівчини вже надходять пропозиції від міжнародних партнерів. Зробити бізнес на білих сушених грибах, коли уся сировина з екологічно чистого району Закарпаття Іршавщини – виконано. Про такий бізнес з "тихого полювання" розповідається у відео н...

Йому б в єпископи чи митрополити: Скреподуховні росіяни протролили міністра Путіна

середа, 21 серпень 2019, 8:30

Щось з духовністю Третього Риму не те. Шпиняють міністра за те, що в цей смутний час шукає захисту у того, котрий може спасти в цьому новітньому Садомі з Гоморою Путіна. Російський міністр освіти Михайло Котюк викликав критику користувачів мережі, прод...