Рак легенів можна визначити по обличчю: Лікарі розповіли, на що звернути увагу

Медики говорять про те, що для раку легенів характерні особливі симптоми.

Рак легенів - смертельно небезпечне захворювання, яке може видати обличчя людини. Перший симптом, на який варто звернути увагу - це утруднене дихання. Також зустрічається дискомфорт в області грудної клітки і кашель. Про це розповіли фахівці Національної служби охорони здоров'я Великобританії, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Крім того, у хворої людини з'являється головний біль. Ознаки захворювання можуть також відобразитись на обличчі, яке буде опухлим. У деяких випадках також змінюється колір шкірного покриву.

Рак легенів негативно впливає на систему кровопостачання, пухлина тисне на верхню порожнисту вену, яку вважають основною кровоносною судиною. По ній кров надходить до серця від верхньої частини тіла.

За словами експертів, обличчя отікає тоді, коли кровоносна судина фактично заблокована. Якщо це сталося, то потрібно обстежитися у лікарів. При захворюванні на рак легенів у людей можуть також з'являтися болі в плечових суглобах і спині.

Не пропустіть можливості: День осіннього рівнодення розверне життя трьох знаків Зодіаку на 180 градусів

вівторок, 22 вересень 2020, 12:30

У Тільця починається прекрасний час для того, щоб поліпшити умови на роботі. 22 вересня - День осіннього рівнодення. Астролог Наталія Коляда розповіла, на які знаки Зодіаку з цього дня чекають зміни в житті. Серед цих знаків - Тілець, Скорпіон і Козері...

"Це треш якийсь": Степанов обурений проведенням багатолюдного фестивалю в Запоріжжі (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 12:15

На свято завітали десятки тисяч людей. Про жодні маски та соціальну дистанцію не йшлося. У Запоріжжі в розпал пандемії коронавірусу влаштували масові гуляння в рамках щорічного музичного фестивалю "Khortytsia Freedom". Відповідне відео опублікувала Tez...