Рак легенів можна визначити по обличчю: Лікарі розповіли, на що звернути увагу

Медики говорять про те, що для раку легенів характерні особливі симптоми.

Рак легенів - смертельно небезпечне захворювання, яке може видати обличчя людини. Перший симптом, на який варто звернути увагу - це утруднене дихання. Також зустрічається дискомфорт в області грудної клітки і кашель. Про це розповіли фахівці Національної служби охорони здоров'я Великобританії, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Крім того, у хворої людини з'являється головний біль. Ознаки захворювання можуть також відобразитись на обличчі, яке буде опухлим. У деяких випадках також змінюється колір шкірного покриву.

Рак легенів негативно впливає на систему кровопостачання, пухлина тисне на верхню порожнисту вену, яку вважають основною кровоносною судиною. По ній кров надходить до серця від верхньої частини тіла.

За словами експертів, обличчя отікає тоді, коли кровоносна судина фактично заблокована. Якщо це сталося, то потрібно обстежитися у лікарів. При захворюванні на рак легенів у людей можуть також з'являтися болі в плечових суглобах і спині.

З архіву ПУ. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

середа, 2 грудень 2020, 23:05

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...

"Путін не знає, що ми так живемо": Показове відео із глибинки Росії

середа, 2 грудень 2020, 23:00

У мережі з'явилося показове відео з Росії, там пенсіонерка свято вірить в те, що президент Володимир Путін не знає про розруху і злидні в країні. Про це повідомили у спільноті "Йошкін Крот" в соцмережі, передають Патріоти України. . "Наш казковий Путі...