Ракета влетіла у квартиру: 35-річна жінка з Донеччини під час обстрілу втратила дитину, руку та ногу (фото)

35-річна Катерина з Лиману Донецької області отримала важке поранення під час обстрілу росіянами її рідного міста. 1 травня ракета влучила просто у квартиру жінки, внаслідок чого вона втратила дитину, а також руку та ногу. Історію жінки розповіли у Першому медичному об'єднанні Львова, передають Патріоти України.

"1 травня росіяни почали обстрілювати Лиман, де проживала сім’я Герман: Катерина, її чоловік Костянтин та 6-ти річний син Дамір. Зненацька пролунав вибух: снаряд влучив просто у їхню квартиру", - розповідають в медичному об'єднанні.

На щастя, чоловік Катерини не постраждав і зміг винести поранену дружину. Рятувальники одразу повезли жінку до лікарні у Слов’янськ.

Катерина отримала важкі травми: осколки влучили у живіт, також їй через сильні пошкодження довелось ампутувати руку та ногу. Друга рука - сильно потрощена. Жінка була у важкому стані і втратила дуже багато крові.

Катерина була вагітною, тож медики до останнього боролися і за життя її 12-тижневої дитинки, яку, на жаль, так і не вдалося врятувати.

Зі Слов’янська Катерину перевезли до Дніпра, а через деякий час до Київа та Львова. Звідтам жінку евакуювали до Швеції, де її мають протезувати та реабілітувати. Але Катерина мріє якнайшвидше повернутися до України, адже хоче восени відвести сина до першого класу.

фото / Перше медичне об'єднання Львова / ©

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...