Раніше боялась, що в домі побував хтось сторонній: Жінка побачила на прихованій камері, що її пес робить вночі (відео)

Господиня не могла зрозуміти, чому вхідні двері у її будинку залишилися відчиненими на ніч. Перевіривши камеру спостереження вранці, вона "не повірила власним очам". Відповідне відео завірусилось у TikTok, зібравши велику кількість реакцій, зазначають Патріоти України.

На збереженому записі можна побачити, що собака стоїть перед дверима, потім встає на задні лапи, а передніми намагається відчинити двері. Було кілька спроб, але врешті-решт пес таки натиснув на ручку й вийшов на вулицю погуляти. "6 ранку. Ваш собака вирішив вийти на вулицю", — вказано в описі до відео.

Власниця домашнього улюбленця навіть не підозрювала, що її собака навчився такого фокуса. Однак, коли вона побачила відеозапис, то, як не дивно, відчула величезне полегшення. "Я думала, що хтось вдерся у мій будинок. Рада, що у мене були камери, інакше ніколи б у це не повірила", — розповіла жінка, яка думала, що замкнула двері на замок.

У коментарі до відео авторка зазначила, що так і було. Вона переглянула запис з камери і побачила, як закриває двері о 22:15. Як з’ясувалось, пес зміг обернути ключ пащею, а потім натиснув на ручку. Цей курйозний ролик зібрав понад 51 тисячу переглядів, багато вподобайок, коментарів та інших реакцій.

"Мене розсмішило, коли він зупинився, щоб переконатися, що ви не чули, як відчинилися двері", — написав один з глядачів. Інший користувач виступив на захист пса: "Йому захотілося прогулятися вранці. У чому проблема?". Власниця пса жартома відповіла, що він лежав на дивані й "читав ранкову газету", коли вона прокинулася.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...