Раніше міг отримувати 50-70 тисяч грн за день: Цимбалюк розсекретив свої гонорари та зізнався, скільки грошей йому потрібно на місяць для комфортного життя

Популярний актор Тарас Цимбалюк, який зізнався, що отримав повістку у військкомат, в інтерв'ю Славі Дьоміну розповів, яка сьогодні ситуація зі зйомками в кіно в Україні та зазначив, що заходив в один кадр з акторами з РФ через гроші, передають Патріоти України.

"Зараз знімається 3−4 проєкти, до повномасштабного вторгнення було 50. Багато продакшинів відчули, що можуть навесні-літом почати знімати. Телефонують, хтось мене бронює. У 90% проєктах, в яких я знявся, це все практично чисто за гроші", — зазначив Тарас.

Актор розсекретив свій гонорар до початку повномасштабної війни: «Від 15 до 50−70 тисяч гривень за один знімальний день». Цимбалюк розповів, що місяць тому оформив розлучення з другою дружиною Тіною Антоненко. Наразі актор зустрічається з бізнесвумен Світланою Готочкіною.

«Мої стосунки зі Світланою перевершили усі очікування від майбутніх стосунків. І я хочу це все вберегти. Зараз є комплекси, пов’язані з відсутністю професії, грошей, у тій кількості до якої звик. Я люблю бути впевненим у своєму майбутньому, щось планувати. Зараз не знаєш, що буде за пів року», — додав актор.

Дьомін уточнив, скільки грошей потрібно Тарасові на місяць для комфортного життя. «Наразі потреби мінімальні. На місяць потрібно 50−70 тисяч гривень. До війни не було страху вискочити за якийсь бюджет. Зараз потрібно планувати, це якось розхитує чоловічий стрижень», — сказав Цимбалюк.

Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...