Раніше не судимий: Назвали ім'я затриманого за підозрою у вбивстві Аміни Окуєвої (фото)

ДНК підозрюваного збігається з ДНК, залишеним на зброї, з якої вбили чеченку.

За підозрою у вбивстві Аміни Окуєвої затримали 56-річного Ігоря Редькіна. Він громадянин України, раніше не судимий, проживає в місті Києві, передають Патріоти України.

Повідомляється, що він зараз проходить разом з двома подільниками по іншому кримінальному провадженню і в процесі слідства з'ясувалося, що його ДНК збігається з ДНК, залишеним на зброї, з якої вбили Окуєву.

Редькін і його подільники підозрюються у двох вбивствах - керівника компанії "Caparol Україна" Павла Зможного у 2016-му та начальника управління реклами та оренди Київського метрополітену Павла Миленького. Його зарізали торік.

Банду причетних затримали у вересні торік. Однак суд не взяв під варту двох із підозрюваних, у тому числі й можливого організатора банди Редькіна.

Джерело: Страна

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...