Раніше не звертали уваги: Вчені назвали ще один симптом коронавірусу

Вчені назвали ще один симптом коронавірусу, який може з'явитися протягом чотирьох тижнів після зараження. Цей симптом охрестили "ковідними пальцями", через те, що він проявляється у вигляді змін саме на кінцівках і виглядає як результат обмороження, передають Патріоти України.

У пацієнтів з COVID-19 може з'явитися набряк і почервоніння на пальцях ніг і за зовнішнім виглядом воно нагадує легке обмороження. Цей симптом може проявитися протягом чотирьох тижнів і триматися до декількох місяців. Про це повідомили в Міжнародній лізі дерматологічних спільнот Американської академії дерматології.

"Є певна підгрупа пацієнтів, у якої після зараження COVID-19 з'являється запалення пальців ніг, яке робить їх червоними та набряклими, а потім вони з часом стають фіолетовими", - повідомила лікар-дерматолог Гарвардської медичної школи Естер Фріман.

Вона додала, що цей симптом буває досить легкої форми й зазвичай зникає сам по собі через кілька тижнів, без додаткового лікування. У деяких випадках лікарі фіксували тривалість цього симптому до декількох місяців.

За даними медиків, в Міжнародному COVID-19 дерматологічному реєстрі даних цей симптом був зафіксований приблизно у половини пацієнтів, і лише 16% з них були госпіталізовані.

Хіти тижня. Статистика, котру не дадуть ні Степанов, ні Ляшко, ні Банкова: Колишній санлікар України назвав реальну кількість вже перехворілих на COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 3:00

Смерті від ковіду МОЗ взагалі не діагностує, і через халатність, і щоб не лякати населення. Близько 10 млн. осіб, вже перехворіла коронавірусом за увесь час епідемії в Україні. Про це заявив колишній санітарний лікар України Святослав Протас, зазначают...

Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...