Раніше такого не було: У Сибіру почали народжуватися діти з вродженими онкологічними захворюваннями

Загальна захворюваність дітей також зросла.

У Красноярському краї діти стали з'являтися на світ з вродженими онкологічними захворюваннями, передають Патріоти України.

Як розповів виданню «Проспект Миру» депутат Ілля Зайцев, про це в повідомила завідувачка відділенням онкології і гематології «Центру охорони материнства і дитинства» Марина Борисова.

Вона зазначила зростання дитячої захворюваності онкологією в цілому і повідомила, що в минулому році відразу троє дітей народилися з онкологічними захворюваннями кровотворної системи. Такі випадки були виявлені вперше.

Хіти тижня. Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

четвер, 27 лютий 2020, 1:00

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...

Хіти тижня. Епідемія на Апенінах: В Італії кількість заражених коронавірусом стрімко зростає

четвер, 27 лютий 2020, 0:35

В країні зафіксовано вже 50 випадків зараження новим коронавірусом Covid-19. Як передає ANSA, найбільша кількість хворих наразі в Ломбардії – 39. Крім того, 11 осіб заразилися в регіоні Венето, передають Патріоти України. Ще одного пацієнта з симптомам...