Ранок почався з кави і трофеїв: У бою з окупантами воїни Князівської бригади здобули БМП-3

Військові 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого поповнили парк трофейною технікою. Під час бою з окупантами військові здобули російську БМП-3, передають Патріоти України.

"Наш понеділковий ранок почався, як годиться, з кави (дуже мало речей у цьому світі можуть дорівнятися до фронтової кави, особливо, якщо тобі вдалося її спокійно випити) і трофеїв. У бою воїни нашої Князівської 14 омбр здобули рашистську БМП-3!", - йдеться у повідомленні.

У бригаді розповіли, що машинка трохи "покоцана" і в ній ще тхне "руським духом". Однак вмілі руки військових за рекордно короткі строки доведуть її до пуття.

"І гармати трофейної БМП-3, будьте певні, вже незабаром обернуться проти колишніх "власників". Смерть від їхньої ж зброї має їм сподобатися. Допиваємо каву, знищуємо рашистську мерзоту! Все буде – Україна!", - наголосили в 14=й ОМБР.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...