Військові 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого поповнили парк трофейною технікою. Під час бою з окупантами військові здобули російську БМП-3, передають Патріоти України.
"Наш понеділковий ранок почався, як годиться, з кави (дуже мало речей у цьому світі можуть дорівнятися до фронтової кави, особливо, якщо тобі вдалося її спокійно випити) і трофеїв. У бою воїни нашої Князівської 14 омбр здобули рашистську БМП-3!", - йдеться у повідомленні.

У бригаді розповіли, що машинка трохи "покоцана" і в ній ще тхне "руським духом". Однак вмілі руки військових за рекордно короткі строки доведуть її до пуття.
"І гармати трофейної БМП-3, будьте певні, вже незабаром обернуться проти колишніх "власників". Смерть від їхньої ж зброї має їм сподобатися. Допиваємо каву, знищуємо рашистську мерзоту! Все буде – Україна!", - наголосили в 14=й ОМБР.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...