Військові 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого поповнили парк трофейною технікою. Під час бою з окупантами військові здобули російську БМП-3, передають Патріоти України.
"Наш понеділковий ранок почався, як годиться, з кави (дуже мало речей у цьому світі можуть дорівнятися до фронтової кави, особливо, якщо тобі вдалося її спокійно випити) і трофеїв. У бою воїни нашої Князівської 14 омбр здобули рашистську БМП-3!", - йдеться у повідомленні.

У бригаді розповіли, що машинка трохи "покоцана" і в ній ще тхне "руським духом". Однак вмілі руки військових за рекордно короткі строки доведуть її до пуття.
"І гармати трофейної БМП-3, будьте певні, вже незабаром обернуться проти колишніх "власників". Смерть від їхньої ж зброї має їм сподобатися. Допиваємо каву, знищуємо рашистську мерзоту! Все буде – Україна!", - наголосили в 14=й ОМБР.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...