Військові 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого поповнили парк трофейною технікою. Під час бою з окупантами військові здобули російську БМП-3, передають Патріоти України.
"Наш понеділковий ранок почався, як годиться, з кави (дуже мало речей у цьому світі можуть дорівнятися до фронтової кави, особливо, якщо тобі вдалося її спокійно випити) і трофеїв. У бою воїни нашої Князівської 14 омбр здобули рашистську БМП-3!", - йдеться у повідомленні.

У бригаді розповіли, що машинка трохи "покоцана" і в ній ще тхне "руським духом". Однак вмілі руки військових за рекордно короткі строки доведуть її до пуття.
"І гармати трофейної БМП-3, будьте певні, вже незабаром обернуться проти колишніх "власників". Смерть від їхньої ж зброї має їм сподобатися. Допиваємо каву, знищуємо рашистську мерзоту! Все буде – Україна!", - наголосили в 14=й ОМБР.
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...