Раптом щось пішло не так: Як українець хотів зробити "Гелік" з радянського позашляховика (фото)

Чоловік вирішив повернути свої гроші і продати незакінчений проект.

Український автомобіліст поставив перед собою амбітну мету - зробити з автомобіля ЛуАЗ повноцінний Mercedes-Benz G-класу, однак залишив свою затію через "втому". Про це повідомляє mmr.net.ua, передають Патріоти України.

Автомобіліст поміняв передній екстер'єр автомобіля, витративши на це 1200 доларів. Однак потім, за його словами, втомився виконувати всі необхідні роботи і підбирати потрібні запасні частини і елементи.

Чоловік вирішив повернути свої гроші і продати незакінчений проект, виставивши його на продаж за ту суму, яку витратив на видозміну автомобіля. Він упевнений, що новий власник зможе завершити роботи і втілити його ідею в життя.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...