Раптова магнітна буря 23 липня 2021 року досягне червоної позначки: Медики розповіли, що робити

Прогноз магнітних бур на липень 2021 обіцяв спокійне закінчення цього тижня. Тому магнітна буря сьогодні, 23 липня 2021 року, виявилася неприємною несподіванкою. А, враховуючи, що сила удару на піку буде досягати п'яти балів (це вже червоний рівень небезпеки для здоров'я) - неприємні наслідки геомагнітних коливань можуть відчути навіть здорові люди, передають Патріоти України.

На багатьох чекають головні болі, запаморочення і проблеми з координацією, нудота і тахікардія, скачки тиску і перепади настрою. Можливі проблеми і психологічного характеру:

  • напади паніки без причини,
  • підвищене почуття тривожності,
  • дратівливість або, навпаки, апатія.

Геомагнітна активність почне посилюватися в другій половині п'ятниці. Вже ввечері, близько 18:00 за Києвом, сила магнітної бурі досягне чотирьох балів. Пік бурі припаде на пізній вечір: близько 21:00 магнітна буря набере силу в п'ять балів. Найближча ніч буде неспокійною: висока ймовірність безсоння, а вранці – сильна сонливість.

Магнітні збурення підуть на спад близько 6 години ранку по Києву. В цілому, магнітна буря 24 липня 2021 вже буде слабкішою: вранці в суботу її сила оцінюється в чотири бали, а до вечора знизиться до трьох балів. У той же час симптоми магнітної бурі (слабкість, нудоту, запаморочення, втому) цього дня посилить спека, що повернулася.

Особливо уважними до свого здоров'я варто бути людям із серцево-судинними захворюваннями, пенсіонерам і тим, хто зайнятий фізично важкою роботою або багато знаходиться під відкритим небом.

Під рукою під час магнітних бур варто тримати аптечку. Від сильних фізичних навантажень краще відмовитися (аж до того, щоб на роботі взяти відгул). Що стосується харчування, то можна влаштувати розвантажувальний день (менше м'яса – і більше фруктів/овочів). Також варто стежити за питним балансом організму: пити більше рідини (найкраще – воду, можна чаї), але відмовитися від алкоголю.

Вбивство 6-річної Мирослави Третяк: Сім'я вимагає від держави 100-мільйонної компенсації

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:21

Сім'я шестирічної Мирослави Третяк, яку влітку цього року знайшли вбитою в селі Старий Салтів на Харківщині, звернулася з позовом про відшкодування моральної компенсації, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Суспільне». . Батьки дитини вважа...

Вкладають у футбол, яхти, палаци, політику - тільки не в захист природи: 100 найбільших забрудників довкілля очолили Ахметов та Міттал

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:09

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів створило рейтинг найбільших забрудників атмосферного повітря за 2020 рік, його очолили підприємства Ріната Ахметова та Лакшмі Міттала, зазначають Патріоти України. . Про це йдеться у рейтингу, який...