"Рашистська нечисть підняла голови": Вандали понівечили "дівчинку з колоском" біля музею Голодомору в Києві

За 12 років існування меморіалу його елементи і символи ще ніколи не знищувались.

У ніч на суботу, 22 серпня, в Києві біля меморіального комплексу пам‘яті жертв Голодоморів була сплюндрована дівчинка з колоском – один із символів пам‘яті всіх українців про геноцид. Про це у своєму Facebook повідомив громадський активіст Андрій Смолій. Він наголосив, що за 12 років існування меморіалу його елементи і символи ще ніколи не знищувались, передають Патріоти України.

"Але у 2020 році, на 7 році війни з‘явились ті, що осміліли, отримали снагу знищувати історичну пам‘ять", – обурився Смолій.

"Дівчинку з колоском" понівечили вандали.

Також він висловив припущення, що до інциденту причетні "рашисти і кремлівська нечисть". Смолій зазначив, що керівництво музею обіцяє відновити пам‘ятник у найкоротші терміни і висловив надію на краще.

"Але факт є фактом. Спочатку "какая разніца", потім знищення національнї пам’яті, а далі московська окупація", – застеріг громадський діяч.

Вандали понівечили символ пам'яті про Голодомор у Києві.

Керівництво музею обіцяє відновити пам‘ятник у найкоротші терміни.

Активіст повідомив про понівечення символу Голодомору у Києві.


Увага: ​НБУ запустив в обіг нову банкноту

неділя, 28 червень 2026, 18:59

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...

Український письменник російського походження отримав одну з найпрестижніших літературних відзнак світу

неділя, 28 червень 2026, 18:35

Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...