
У ніч на суботу, 22 серпня, в Києві біля меморіального комплексу пам‘яті жертв Голодоморів була сплюндрована дівчинка з колоском – один із символів пам‘яті всіх українців про геноцид. Про це у своєму Facebook повідомив громадський активіст Андрій Смолій. Він наголосив, що за 12 років існування меморіалу його елементи і символи ще ніколи не знищувались, передають Патріоти України.
"Але у 2020 році, на 7 році війни з‘явились ті, що осміліли, отримали снагу знищувати історичну пам‘ять", – обурився Смолій.

Також він висловив припущення, що до інциденту причетні "рашисти і кремлівська нечисть". Смолій зазначив, що керівництво музею обіцяє відновити пам‘ятник у найкоротші терміни і висловив надію на краще.
"Але факт є фактом. Спочатку "какая разніца", потім знищення національнї пам’яті, а далі московська окупація", – застеріг громадський діяч.



Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...