"Разбросало по камням": Спливли моторошні подробиці загибелі туристів із групи Дятлова

У Росії розсекретили два документи, які проливають світло на розслідування загибелі туристів на перевалі Дятлова 60 років тому, повідомляють Патріоти України.

Так, йдеться, по-перше, про доповідну записку оргбюро російської Спілки спортивних товариств і організацій про результати розслідування загибелі свердловських туристів, надіслану до ЦК 23 березня 1959 року.

Другий документ — витяг із протоколу засідання бюро Свердловського обкому від 10 березня 1959 року, на якому були представлені підсумки роботи обкомівській "слідчої" комісії.

І в одному, і в іншому події описуються досить стримано. При цьому причина, по якій туристи покинули намет, як і раніше не названа.

У записці події фатальної ночі описуються наступним чином: "Вихід із намету був вкрай поспішним, не передбачав ані хвилинного зволікання... Причиною, яка змусила туристів покинути намет, міг бути тільки страх перед негайною смертю. Група почала відступ вниз по схилу організовано, але потім в умовах темряви і хуртовини була розкидана на кам'яних грядах, люди втратили зв'язок один із одним і загинули в бурані".

Версія обкому ще більш лаконічна: "Всі учасники групи, покинувши з якихось причин намет, поставлену на схилі висоти 1079, були розкидані ураганним вітром, втратили орієнтування, не зуміли повернутися в намет і загинули від морозу".

Хіти тижня. Кремлівську пропаганд*нку розсмішили жебрацькі виплати російським пільговикам (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 15:00

Напад істеричного сміху в жінки викликав текст для начитки про виділення 1,5 тис. рублів від уряду Російської Федерації для пільговиків на соціальні потреби. У Росії телеведуча голосно розсміялася під час зйомки сюжету про підвищення виплат пільговим к...

"Люди, які планують трохи "розбагатіти" від продажу паю, по факту всі ці кошти можуть віддати на сплату комуналки", - нардеп

понеділок, 17 лютий 2020, 14:55

У разі можливого прийняття законопроекту про обіг земель, при діючий системі нарахування субсидій, власники паїв, які вирішать їх продати і отримають відповідний дохід, втратять право на отримання субсидій. Про це під час погоджувальної ради парламенту...