Разом переможемо: Україна офіційно приєдналася до заявки Іспанії та Португалії на прийом ЧС-2030 з футболу

Україна претендує на проведення чемпіонату світу з футболу у 2030 році. Наша країна офіційно приєдналася до спільної заявки Іспанії та Португалії на право проведення Мундіалю. Про це повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

"Федерація футболу Португалії та Королівська федерація футболу Іспанії залучили Україну до заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030".

Обидві асоціації повідомили про своє прагнення УЄФА, який одразу висловив свою повну підтримку.

Приклад завзятості та стійкості українського народу надихає, тому ця ініціатива спрямована на здійснення вкладу у відновлення країни у період відновлення завдяки силі футболу.
Умови участі України у заявці будуть обумовлені та визначені згодом.
Тепер до Координаційного комітету з підготовки заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030 на чолі з Антоніо Ларанхо входитимуть і представники української сторони.
Кандидатури Португалії, Іспанії та України відповідатимуть усім критеріям та дедлайнам подання заявки до ФІФА.
Ми віримо, що футбольна сім'я всього світу підхопить та підтримає цю ініціативу.
Ласкаво просимо, Україно, у заявку на Чемпіонат Світу-2030! — йдеться у спільному офіційному прес-релізі

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...