Разом пішли на фронт і геройськи загинули: На Херсонщині росіяни розстріляли бійців ЗСУ - батька і сина

У Херсонській області загинули двоє українських військових-батько і син, Сергій і Богдан Залевські. Російські агресори взяли їх у полон ще наприкінці березня, а на Великдень розстріляли. Як пише портал "Обозреватель", їх поховали в їхньому рідному селі Луганка (Кіровоградська область), передають Патріоти України.

Загиблі місцеві жителі-52-річний Сергій і його 29-річний син Богдан Залевські - разом пішли на фронт. Як розповідає староста села Роман Штурмак, першим на війну вирішив вирушити 29-річний Богдан. Потім його 52-річний батько прийняв аналогічне рішення. Потім вони разом пішли на фронт 1 березня.

Разом батько і син і пропали безвісти 28 березня під час бою в районі села Олександрівка, що на Херсонщині. Знайомі та рідні шукали їх. Незабаром з'ясувалося, що Залевські потрапили в полон до росіян. Обох чоловіків окупанти регулярно намагалися поставити на коліна, але не досягли успіху.

На Великдень, 24 квітня, Залевських розстріляли ‒ українські війська почали наступ у тому районі, а російські окупанти ганебно відступали. І, в безсилій злобі, вирішили вбити групу полонених. Серед них були і Залевські.

До війни старший Залевський працював сторожем у місцевій школі і був фотографом-аматором. А Богдан був тренером з міні-футболу в дитячо-юнацькій спортивній школі. І сам грав за клуб"Колос".

В Італії знайшли тіло 23-річної українки, яку міг вбити її власний бойфренд

середа, 1 лютий 2023, 23:00

Українка родом з Чернівців Яна Малайко, якій було всього 23 роки, зникла в Італії. Там вона проживала останніх 8 років разом зі своїм хлопцем з Молдови, який на 10 років від неї старший. Ім'я чоловіка – Дмитро Стратан. ЗМІ констатували, що правоохоронц...

Садистка не була вихователем офіційно: Нові подробиці скандалу зі знущанням над дитиною на Київщині

середа, 1 лютий 2023, 21:53

Стали відомі нові подробиці жахливого випадку на Київщині, де в одному з опікунських закладів Фастівського району 51-річна жінка, яка виконувала обов’язки виховательки, познущалась з 9-річної дівчинки, передають Патріоти України. Нагадаємо, як повідоми...