Разом проводили шкільні канікули у бабусі на Черкащині: Коля Сєрга розповів про кузена-окупанта з Росії та як попросив маму "послати" того, щоб більше не назвонював (відео)

Коля Сєрга

Співак та поет Коля Сєрга має родичів у Росії – це сім'я його тітки. Він розповів, чи спілкується з родичами та як до них ставиться.

Засновник "Культурного десанту" Коля Сєрга народився в Україні, але дитинство провів в Южноуральську, бо батько був військовим і часто переїжджав. Він прожив у Росії близько 3 – 4 років та ще 2 – 3 у свідомому віці.

Коля Сєрга про родичів у Росії

У Росії в Колі Сєрги залишилися родичі – сім'я його тітки. Музикант зізнався, що його двоюрідний брат став військовим на боці окупантів.

Мамина сестра рідна там живе і вся сім'я, її діти, з якими ми проводили дитинство в Черкасах в бабусі. Мій двоюрідний брат – російський військовослужбовець, Сергій його звуть. Він написав мамі повідомлення на початку повномасштабної війни: "Не виходьте з домів, все буде добре". Я попросив маму, щоб вона послала його нах*й. Я вважаю, що в мене більше там немає родичів, – висловився артист.

У Сєрги був бізнес у Росії

Після участі в шоу "Орел і решка" Коля Сєрга переїхав у Москву, де почав свій бізнес та заробляв чималі гроші. Він займався організацією подій та заходів, був креативним продюсером.

З часом Сєрга відчув, що чим більше багатих клієнтів з'являється, тим гірше ставлення до нього. Після випадку з приниженням він вирішив закрити цю справу та повернутись до України.

Місяць на передовій зарахують за чотири: Раді пропонують змінити закон про пенсійне забезпечення військових

понеділок, 11 грудень 2023, 8:41

До Верховної Ради подано ще один проєкт закону, який стосується пенсійних виплат військовим, які брали безпосередню участь у бойових діях чи перебували у полоні, передають Патріоти України. Як пише trueua.info, про це йдеться у законопроекті № 10313, ...

"Вчені передбачали": Архітектор назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися катастрофа

понеділок, 11 грудень 2023, 8:33

Архітектор Анатолій Фролов назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися аварія. За його словами, йдеться про одну зі станцій на синій гілці, передають Патріоти України. "Контрактова площа" – наступна. Та техногенна катастрофа, яку архітектори...