"Ребра Ляшко" та "Порошенко под снегом": Казанський показав популярне кафе Горлівки, захоплене окупантами

В асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші.

У непідконтрольною Україні Горлівці Донецької області популярне в місті до війни «Аратта», захоплене членами НВФ, зараз стоїть занедбаний і занепадає. Про це повідомляє український блогер Денис Казанський в соцмережі, передають Патріоти України.

Блогер уточнив: «Доля всього непідконтрольного Донбасу на прикладі окремо взятого кафе. Після захоплення Горлівки бойовиками, кафе сподобалося якомусь пітекантропу з "народної республіки", і той віджав його у власника. "Аратту" перейменували в "Бліндаж" і придумали оригінальне меню».
Казанський підкреслив, що в асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші. Однак, робота кафе все одно не стала прибутковою. Зараз кафе закрите і занедбане, а тротуар перед ним заростає травою.
Казанський додав, що члени НЗФ не можуть ефективно управляти захопленої власністю, незалежно від її масштабу: «В результаті захоплене майно просто банально знищується або кидається за непотрібністю. Тут розграбували і знищили кафе, там цілий завод. Але схема одна і та ж».

Хіти тижня. "Втратила сором і совість": Російську співачку поставили на місце через жарт про блокадників (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 13:00

В Україні Ольга Бузова жартувала би про Голодомор? Російський поет-пісняр Ілля Рєзнік поставив на місце співачку Ольгу Бузову, яка ляпнула нісенітницю щодо блокадників. Відповідний коментар він дав російському "П'ятому каналу", згадавши важкі роки моло...

Хіти тижня. "Охота гірше неволі": У Чернівцях пара зайнялася сексом просто на вулиці (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 12:00

У Чернівцях правоохоронці затримали двох нетверезих людей, які займалися сексом на літньому майданчику кафе. Очевидці зняли інцидент на відео, передають Патріоти України. "Патрульні, прибувши на місце події, припинили правопорушення. Намагалися провест...