"Ребра Ляшко" та "Порошенко под снегом": Казанський показав популярне кафе Горлівки, захоплене окупантами

В асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші.

У непідконтрольною Україні Горлівці Донецької області популярне в місті до війни «Аратта», захоплене членами НВФ, зараз стоїть занедбаний і занепадає. Про це повідомляє український блогер Денис Казанський в соцмережі, передають Патріоти України.

Блогер уточнив: «Доля всього непідконтрольного Донбасу на прикладі окремо взятого кафе. Після захоплення Горлівки бойовиками, кафе сподобалося якомусь пітекантропу з "народної республіки", і той віджав його у власника. "Аратту" перейменували в "Бліндаж" і придумали оригінальне меню».
Казанський підкреслив, що в асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші. Однак, робота кафе все одно не стала прибутковою. Зараз кафе закрите і занедбане, а тротуар перед ним заростає травою.
Казанський додав, що члени НЗФ не можуть ефективно управляти захопленої власністю, незалежно від її масштабу: «В результаті захоплене майно просто банально знищується або кидається за непотрібністю. Тут розграбували і знищили кафе, там цілий завод. Але схема одна і та ж».

Не їжа, а мистецтво: Мендель показала, чим годували Зеленського в Латвії (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 0:00

Страви молекулярної кухні готують не для того, щоб просто нагодувати людину. Прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, що під час візиту до Латвії їх пригощали стравами молекулярної кухні. Відповідний пост з'явив...

З архіву ПУ. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 19 жовтень 2019, 23:30

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...