"Ребра Ляшко" та "Порошенко под снегом": Казанський показав популярне кафе Горлівки, захоплене окупантами

В асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші.

У непідконтрольною Україні Горлівці Донецької області популярне в місті до війни «Аратта», захоплене членами НВФ, зараз стоїть занедбаний і занепадає. Про це повідомляє український блогер Денис Казанський в соцмережі, передають Патріоти України.

Блогер уточнив: «Доля всього непідконтрольного Донбасу на прикладі окремо взятого кафе. Після захоплення Горлівки бойовиками, кафе сподобалося якомусь пітекантропу з "народної республіки", і той віджав його у власника. "Аратту" перейменували в "Бліндаж" і придумали оригінальне меню».
Казанський підкреслив, що в асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші. Однак, робота кафе все одно не стала прибутковою. Зараз кафе закрите і занедбане, а тротуар перед ним заростає травою.
Казанський додав, що члени НЗФ не можуть ефективно управляти захопленої власністю, незалежно від її масштабу: «В результаті захоплене майно просто банально знищується або кидається за непотрібністю. Тут розграбували і знищили кафе, там цілий завод. Але схема одна і та ж».

Хіти тижня. Місцеві обурені: На Харківщині військові вертолітники влаштували навчання поруч із людним пляжем (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 18:00

Люди впевнені, що військові мали хоча б попередити населення заздалегідь. У Харківській області людей, які відпочивали біля водойми, налякав вертоліт. Він пролетів так низько, що потік повітря від лопатей навіть перевернув човен, повідомляють Патріоти ...

Оце так поворот: Іржавий Ford, який простояв в гаражі 32 роки, продали за 6 млн грн (фото)

понеділок, 3 серпень 2020, 17:58

Іржавий Ford Falcon з минулого століття продали на аукціоні за чималі гроші - майже 214 тис. доларів, що еквівалентно 6 млн грн. Настільки висока ціна пояснюється тим, що це рідкісний автомобіль, який високо цінується у середовищі колекціонерів,передаю...