
У Харкові вже троє суддів поскаржилися, що їм надсилають листи з вимогою хабара. Примітно, що в усії випадках авторами послань вказані співробітники поліції, повідомляють Патріоти України з посиланням на Depo.
Так, суддя Орджонікідзевського районного суду Олена Глібко та суддя Жовтневого райсуду Вікторія Труханович отримали листи, підписані старшим лейтенантом поліції. Про такого ж відправника згадував суддя Дзержинського райсуду Олексій Шишкін.
Гроші здирники вимагали за те, що в єдиному реєстрі злочинів «випадково» не з'являться відомості про витівки близького родича судді. «Старший лейтенант» вказував, що готовий нічого не робити, якщо отримає свою тисячу доларів. Судді на такий шантаж не пішли та подали скарги до Вищої ради правосуддя.
Нагадаємо, раніше у Харкові викрили групу представників поліції, які промишляли здирництвом.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...