Регіна Тодоренко зізналася, що має невиліковну хворобу

Дружина Влада Топалова зазначила, що раніше боялася говорити про недугу та весь час зафарбовувати коліно, "щоб ніхто не помітив недосконалість".

Регіна Тодоренко розповіла в Instagram про хворобу шкіри, якої довго соромилася, передають Патріоти України.

Лікарі діагностували у ведучої вітіліго - порушення пігментації, при якому окремі ділянки шкіри біліють через зникнення пігменту меланіну.

"У мене є невиліковна хвороба. Невиліковна, але я все-таки намагаюся її усунути, - сказала Тодоренко в Instagram-історіях. - Лікарі поставили діагноз вітіліго. У мене на нозі є пляма, і ми сюди будемо колоти плазму. Будемо сподіватися, що мені це допоможе. Інакше я буду як модель [Вінні Харлоу]. Та й взагалі, у всіх великих людей була ця хвороба, навіть у Майкла Джексона".

Дружина Влада Топалова зізналася, що раніше боялася говорити про недугу та весь час зафарбовувати коліно, "щоб ніхто не помітив недосконалість".

Сьогодні не існує надійних методів лікування вітіліго, але лікарі навчилися сповільнювати появу нових плям і зменшувати косметичний дефект за допомогою стероїдних гормонів, фототерапії та інших методів.

Вирішив допомогти ЗСУ? У Росії житель Барнаула отруїв воду для мобілізованих

четвер, 21 вересень 2023, 15:04

У Барнаулі проти місцевого жителя порушили кримінальну справу про замах на держзраду і спробу теракту через те, що він нібито отруїв воду для мобілізованих, передають Патріоти України. Як стверджують у відомстві, житель Барнаула вийшов в соцмережах на ...

В "Укренерго" повідомили про наслідки першої за півроку атаки на енергосистему

четвер, 21 вересень 2023, 14:59

Наслідком першої за шість місяців ворожої атаки є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах України. Висновки про початок нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури поки робити зарано, передають Патріоти України.а...