Регулятор повідомив, коли 4G з’явиться у дрібних населених пунктах України. Графік запуску

В Україні розпочався процес запуску 4G в містах і селах з населенням від 2 тисяч осіб. Про це повідомила голова сектору із забезпечення діяльності голови НКРЗІ Богдана Півень, зазначають Патріоти України.

Так, українські мобільні оператори Vodafone, Lifecell і “Київстар” звернулися до Національної комісії з питань радіомовлення, зв’язку та інформатизації, із заявою про перерозподіл частот в діапазоні 900 МГц для розвитку мереж 4G.

Як повідомляється, це перший крок рифармінгу частот. Потім уряд внесе зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу і визначить вартість ліцензії.

Після цього почнуть переоформляти і видавати необхідні ліцензії. Імовірно з 1 липня розпочнеться запуск LTE в діапазонах 900 МГц.

Згідно з умовами нової ліцензії, швидкість інтернету повинна становити не менше 2 Мбіт/с у всіх населених пунктах з населенням понад 2 тисяі жителів. Реалізація цього проекту має відбутися протягом наступних двох років. На міжнародних та національних дорогах – протягом 30 і 48 місяців відповідно.

Нагадаємо, в серпні 2019 року між мобільними операторами «Київстар«, Vodafone і Lifecell було досягнуто угоду про перерозподіл радіочастот у діапазоні 900 МГц. Дані частоти будуть використані в цілях збільшення 4G-покриття. У перспективі він може покрити майже 100% населення України. Виняток – окуповані території.

Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...