Регулятор повідомив, коли 4G з’явиться у дрібних населених пунктах України. Графік запуску

В Україні розпочався процес запуску 4G в містах і селах з населенням від 2 тисяч осіб. Про це повідомила голова сектору із забезпечення діяльності голови НКРЗІ Богдана Півень, зазначають Патріоти України.

Так, українські мобільні оператори Vodafone, Lifecell і “Київстар” звернулися до Національної комісії з питань радіомовлення, зв’язку та інформатизації, із заявою про перерозподіл частот в діапазоні 900 МГц для розвитку мереж 4G.

Як повідомляється, це перший крок рифармінгу частот. Потім уряд внесе зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу і визначить вартість ліцензії.

Після цього почнуть переоформляти і видавати необхідні ліцензії. Імовірно з 1 липня розпочнеться запуск LTE в діапазонах 900 МГц.

Згідно з умовами нової ліцензії, швидкість інтернету повинна становити не менше 2 Мбіт/с у всіх населених пунктах з населенням понад 2 тисяі жителів. Реалізація цього проекту має відбутися протягом наступних двох років. На міжнародних та національних дорогах – протягом 30 і 48 місяців відповідно.

Нагадаємо, в серпні 2019 року між мобільними операторами «Київстар«, Vodafone і Lifecell було досягнуто угоду про перерозподіл радіочастот у діапазоні 900 МГц. Дані частоти будуть використані в цілях збільшення 4G-покриття. У перспективі він може покрити майже 100% населення України. Виняток – окуповані території.

Поки на Печерську знімають оптимістичні "відосики": У лікарні Почаєва десятки медиків не змогли встояти перед коронавірусом - масок не вистачало, костюми шили самі

неділя, 5 квітень 2020, 12:08

Через три тижні від запровадження карантину влада все ще не спромоглася забезпечити медичний персонал навіть елементарними засобами захисту. Допомога спонсорів та громадських активістів не можуть закрити тотальний дефіцит. У місті Почаїв на Тернопільщи...

Хіти тижня. Діагноз по градуснику: Медики пояснили, про що розповість температура тіла

неділя, 5 квітень 2020, 12:00

Температура тіла - один з найважливіших показників стану організму. Про що говорять стрибки вгору і вниз? І чому нормальним лікарі вважають показник 36,6? Патріоти України пропонують до уваги пояснення медиків. Во-первых, под "нормальной" грамотный тер...