
В Україні розпочався процес запуску 4G в містах і селах з населенням від 2 тисяч осіб. Про це повідомила голова сектору із забезпечення діяльності голови НКРЗІ Богдана Півень, зазначають Патріоти України.
Так, українські мобільні оператори Vodafone, Lifecell і “Київстар” звернулися до Національної комісії з питань радіомовлення, зв’язку та інформатизації, із заявою про перерозподіл частот в діапазоні 900 МГц для розвитку мереж 4G.
Як повідомляється, це перший крок рифармінгу частот. Потім уряд внесе зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу і визначить вартість ліцензії.
Після цього почнуть переоформляти і видавати необхідні ліцензії. Імовірно з 1 липня розпочнеться запуск LTE в діапазонах 900 МГц.

Згідно з умовами нової ліцензії, швидкість інтернету повинна становити не менше 2 Мбіт/с у всіх населених пунктах з населенням понад 2 тисяі жителів. Реалізація цього проекту має відбутися протягом наступних двох років. На міжнародних та національних дорогах – протягом 30 і 48 місяців відповідно.
Нагадаємо, в серпні 2019 року між мобільними операторами «Київстар«, Vodafone і Lifecell було досягнуто угоду про перерозподіл радіочастот у діапазоні 900 МГц. Дані частоти будуть використані в цілях збільшення 4G-покриття. У перспективі він може покрити майже 100% населення України. Виняток – окуповані території.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...