Рейд ТЦК у санаторій на Закарпатті: ВІйськові пішли з "уловом"

Працівники Закарпатського Територіального центру комплектування (ТЦК) затримали двох чоловіків в оздоровчому комплексі «Термальні води Косино». Про це розповіла речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко в коментарі hromadske, передають Патріоти України.

За словами речниці, працівники Закарпатського ТЦК затримали двох чоловіків «у ході мобілізаційних заходів», оскільки ті «порушили вимоги законодавства про перебування на військовому обліку» під час воєнного стану.

Шевченко додала, що після цього військовозобов'язані пройшли військово-лікарську комісію. Їх визнали придатними до військової служби, однак чоловіки відмовилися від призову.

Працівники ТЦК направили щодо них відомості у правоохоронні органи за ухилення від проходження військової служби.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...