"Реклама наркотиків": У Росії жінку оштрафували за фото шкарпеток з малюнком конопель

Дівчина визнала провину і повідомила, що вже позбулася злощасних шкарпеток.

У місті Пенза (Росія) суд зобов'язав жінку заплатити штраф в розмірі 4 тисяч рублів (1470 гривень) за те, що вона опублікувала в соцмережах фото в шкарпетках із зображенням конопель. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Патріоти України.

На думку судді, викладаючи в соціальних мережах фото в шкарпетках із зображенням конопель, дівчина «зробила незаконну рекламу рослини, що містить наркотичні засоби». Вона визнала провину і повідомила, що вже позбулася злощасних шкарпеток. Суд визнав її винною в пропаганді наркотиків в інтернеті (частина 1 статті 6.13 КоАП РФ).

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...