Рекорд Гіннеса: Британська компанія з продажу побутової техніки створила гігантську піраміду з пральних машин

Британська компанія Currys PC World, яка займається продажем електроніки, створила величезну піраміду з пральних машин. Мета – підвищити поінформованість людей про переробку електроніки, зазначають Патріоти України.

Висота споруди сягає 13,60 метра. Так, вона встановила світовий рекорд Гіннеса як найбільша конструкція з пральних машин у світі.

Інсталяція є частиною проєкту компанії "Нове життя, а не звалище". Установка покликана привернути увагу широкого загалу до важливості переробки електронних відходів.

Загалом у споруді використали 1496 пральних машин. Квадратна основа піраміди складається з 256 пральних машин, а ширина кожної грані становить 9,64 метра. Згодом усі пральні машини будуть утилізовані.


На Водохреща нацгвардійці силою витягли з води українця, який сидів в ополонці 10 хвилин (відео)

четвер, 20 січень 2022, 6:10

В Івано-Франківську у свято Водохреще чоловік заліз у водойму і залишався в крижаній воді понад 10 хвилин, не реагуючи на заклики оточуючих вийти на берег, оскільки це небезпечно для здоров'я. У підсумку впертого "моржа" силою витягли на сушу співробіт...

Хіти тижня. Летів п'яним і палив у літаку: Українка на рейсі з Єгипту до Харкова жорстко провчила пасажира

четвер, 20 січень 2022, 1:00

У літаку, який летів з Єгипту в Україну і повинен був приземлитися у Харкові, стався скандал. Один з пасажирів, який, схоже, перебував в стані алкогольного сп'яніння, раптом почав палити електронну сигарету. Персонал авіалайнера просив його не порушува...