Рекорд за всю історію! Серед поляків різко змінилося ставлення до українців, - опитування

Рекорд за всю історію: поляки фундаментально змінили ставлення до українців, – опитування

Польський інститут з вивчення громадської думки CBOS досліджував думки громадян Польщі щодо різних національностей та дійшов висновку, що рівень симпатії до українців зараз найвищий за всю історію дослідження. Результати опитування оприлюднило видання Onet Wiadomości, передають Патріоти України.

Соціологи з'ясували, що за останній рік серед поляків суттєво покращилося ставлення до громадян України (51% симпатії, 17% ворожості), що є рекордним рівнем прихильності.

Найкраще поляки ставляться до громадян США (68% симпатії та 6% ворожості). Жителі Польщі також дотримуються хорошої думки про італійців (61% симпатії, 8% ворожості) та британців (60% симпатії, 11% ворожості).

Щодо рівня симпатії поляків до громадян Російської Федерації, то він досяг історичного мінімуму, що привело росіян на останнє місце рейтингу (6% симпатії проти 82% ворожості). Дослідники зазначають, що за останні 30 років у Польщі не спостерігалося такого різкого погіршення ставлення до представників іншої країни.

Громадяни сусідньої Білорусі викликають у поляків трохи менше негативних емоцій (19% симпатії та 51% ворожості). Також повідомляється про рекордну антипатію до громадян Угорщини (36% проти 27% ворожості).

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Сподівався, що дівчина нічого не помітить: На Харківщині молодик викрав у коханої 1 млн грн

субота, 3 червень 2023, 14:00

У Харківській області 26-річний хлопець вкрав з рахунку своєї дівчини 1 млн грн і перевів їх у криптовалюту. Підозрюваний знав, що дівчина має на банківському рахунку гроші, які вона отримала в якості дивідендів від ведення господарської діяльності. Пр...