"Рекордна партія!": Вилучені в Таїланді "наркотики" на 1 млрд доларів виявилися... мийним засобом (фото)

Незважаючи на помилку, у Мін'юсті Таїланду не відкидають гіпотезу, що в засобах для чищення могли ховати наркотики.

Поліція "виявила" наркотики 12 листопада.

Поліція Таїланду 12 листопада вилучила рекордну для країни партію наркотиків, які після ретельнішої перевірки виявилися мийним засобом. Міністр юстиції Сомсака Тхепсутіна 24 листопада заявив, що сталося "непорозуміння", повідомляють Патріоти України.

На одному зі складів Таїланду поліція виявила 475 мішків вагою 11,5 тонн із білою гранульованою речовиною. Проведене в польових умовах дослідження показало, що це кетамін. Влада оголосила про вилучення рекордної партії наркотиків на 1 мільярд доларів.

Кетамін, який називають "наркотиком для вечірок", застосовується в медицині як знеболювальний засіб. Водночас його вживають і для розслаблення або галюцинацій, однак у цьому випадку препарат може завдати серйозної шкоди здоров'ю, аж до летальних наслідків.

Проведене пізніше лабораторне дослідження показало, що вилучена речовина – це тринатрійфосфат. Тринатрійфосфат – біла порошкоподібна речовина, яку використовують як засіб для чищення або як харчову добавку.

Незважаючи на помилку, у Мін'юсті Таїланду не відкидають гіпотезу, що в засобах для чищення могли ховати наркотики, оскільки власник знайдених мішків утік під час приїзду поліції.


Джерело: ВВС

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...

Відреагувала на критику в українофобстві: Професорка університету Драгоманова оголосила себе представницею російської цивілізації

вівторок, 26 січень 2021, 20:54

Професорка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко публічно розкритикувала новий закон про мову. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. Більченко впевнена, що це ті проблеми, про які потрібно гов...