Ремікс зробив росіянин, прем'єру планували на 24 лютого: Іван Дорн раптово вибачився перед українцями

Співак Іван Дорн раптово вибачився перед українцями. Виявилося, що артист потрапив у новий скандал. Він записав пісню з французькими музикантами, а ремікс на трек зробив росіянин. Мало того, прем'єру було заплановано на 24 лютого. На тлі цього Дорна звинуватили у тому, що він цинічно презентує пісню у день, коли РФ почала повномасштабне вторгнення в Україну. Артисту довелося усе пояснювати, він записав відео з вибаченнями та виклав його в Instagram, передають Патріоти України.

За словами Дорна, він не знав, що над треком буде працювати росіянин. Окрім цього, артист стверджує, що пісню вони записували ще у 2021 році, а про дату прем'єри його не попередили. Нині Дорн бідкається, що він нічого не затверджував та не може усе виправити.

Також Дорн пригадав своє скандальне інтерв'ю. У 2017 році співак розповів російському журналісту Юрію Дудю, що вважає українців та росіян "братами". Окрім цього, Дорн не зміг назвати війну саме війною, події на сході України він називав "сваркою". Звісно, це дуже обурило українців, Дорну нагадують про його заяви й досі.

"Так, я неідеальний українець. Ви це знаєте. Мабуть, з часів, коли я давав інтерв'ю у Дудя, і за це я теж вибачаюся. Нещодавно передивлявся, просто для того щоб з'ясувати, наскільки грубо я там звучу. Так, грубо, і якщо дивитися лише 5-хвилинну "нарізку", без контексту... Воно звучить достатньо грубо, і це мене теж навчило багато чому. Тепер вибачаюся", - заявив Дорн та запевнив, що його "не так зрозуміли".

ЗСУ буде менше роботи! "Приїхав із фронту на кілька днів": У Росії учасника "СВО" зарубали сокирою під час відпустки

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:30

У селі Федоркове Ярославської області Росії вбили окупанта, який на декілька днів повернувся додому у відпустку зі злочинної війни проти України. 27-річного Андрія О. зарубали сокирою, передають Патріоти України. Тіло військовослужбовця країни-агресора...

Кого мобілізують в Україні у жовтні, а хто має право на відстрочку - роз'яснення

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:59

В Україні було продовжено дію воєнного стану та загальну мобілізацію через повномасштабне вторгнення РФ щонайменше до 15 листопада цього року. Через це із 1 жовтня до війська продовжать мобілізувати військовозобовʼязаних чоловіків від 18 до 60 років. А...