Репер Серьога відібрав дітей у дружини: Спливли подробиці скандалу

олишня дружина репера Серьоги Поліна Ололо заявила, що артист відібрав у неї дітей - синів Марка та Платона, і вона має намір судитися з ним. Жінка повідомила виданню "Сегодня", що Сергій Пархоменко утримує дітей і перешкоджає їх зустрічам, передають Патріоти України.

Колишня дружина Серьоги додала, що вона не знає, де знаходяться її сини, і не має можливості спілкуватися з ними навіть по телефону.

"Мій колишній чоловік Сергій Пархоменко забрав дітей і останнім часом перешкоджає нашим зустрічам, контакту, і я не знаю, де вони знаходяться, він ретельно приховує їх. Історія триває півроку. Але останні місяці взагалі якесь свавілля. Віддала я їх на місяць до нього на відпочинок, потім методом провокації він забрав їх на рік. Зараз я не маю можливості навіть почути їх. і, до речі, діти живуть зі сторонніми людьми, а іноді і одні", – стверджує Поліна Ололо.

Спільно з юристами вона вже готує заяву в правоохоронні органи, а також судовий позов. "В даний момент Сергій Пархоменко активно відвідує програми, висловлюючись про те, що він героїчно виховує своїх дітей самостійно, коли насправді дітей забрали від мене, їх матері, і ретельно приховують їх! Дітей я не бачу, не чую, і всім наближеним до їх життя заборонений будь-який контакт зі мною. З цього приводу вже готується заява в правоохоронні органи, і також готуються документи для подачі в суд на Пархоменко Сергія", – каже Поліна.

З архіву ПУ. "Бризни собі в ср*ку": Нахабний водій, який гасав по тротуару в Києві, виявився священиком Московського патріархату (фото, відео)

середа, 27 травень 2020, 23:30

Священнослужитель мало не збив одного з активістів, які займалися відловлюванням правопорушників. Священик Української православної церкви Московського патріархату і настоятель храму Святої Рівноапостольної Ніни в селі Велика Олександрівка Богдан Кун...

Тваринки чесно заслужили горіхи: Колишній інженер NASA побудував смугу перешкод для білок (відео)

середа, 27 травень 2020, 23:28

Білки впоралися з усіма випробуваннями, чим дуже вразили конструктора. Марк Робер пропрацював в NASA близько семи років - і тепер розважається тим, що збирає різні божевільні механізми. Цього разу прийшла черга експериментів над білками, зазначають Пат...