"Репрессии Сталина прекрасны!": Російський письменник шокував дикою заявою

Відомий російський письменник Олександр Проханов назвав репресії Сталіна в СРСР "прекрасними" і "чудовими". Він вважає, що саме репресії служили перемозі 1945 року і це повинно бути визнано. Заяву письменник зробив в ефірі радіостанції "Ехо Москви", передають Патріоти України.

Проханов заявив, що Росію задумали як силу, яка зупинить фашизм. "І Росії, саме радянської, сталінської Росії, було призначене зупинити це зло. І це було зроблено жахливими засобами, але інших не було – пекло ж не перемагається ...", – сказав він.

Він додав, що всі невинні жертви сталінського тоталітарного режиму працювали на знищення Рейху. "Давайте виправдаємо репресії. Вони ж прекрасні, правда? Вони прекрасні, і ви теж за це", - звернувся він до ведучого.

Також письменник розповів, як побував на Колимі, де жителі СРСР йшли по етапах. "Вони добували золото. Вони добували золото, і з цього золота не робили намист, які не робили годин за 200 тисяч доларів, які носять на зап'ястях наші ... Це золото йшло на покупку заводів, інженерів, технологій. Це було теж золото перемоги. І тому ці мученики, мученики Колими, вони в своєму абсолютно неприроднім, трагичном буття знову працювали на 45-й рік ", – підсумував Проханов.

Хіти тижня. Раптова блокада серця: Андрій Данилко ледь не помер під час недавнього виступу

понеділок, 18 листопад 2019, 12:00

Андрій Данилко ледь не помер під час зйомок новорічного концерту. У 46-річного артиста трапилася блокада серця - різке скорочення серцевого ритму. Як пише видання Clutch, інцидент стався 4 листопада, передають Патріоти України. В цей день проходили зйо...

Резонанс тижня. Вбивство чи нещасний випадок? У Львові на залізничній колії дивно загинув офіцер ЗСУ (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 11:30

У ніч на 11 листопада у Львові на залізничній колії знайшли тіло загиблого підполковника ЗСУ Олексія Тропова. У департаменті з питань цивільного захисту повідомили, що його смерть імовірно наступила через зіткнення з протягом, передають Патріоти Україн...