"Репрессии Сталина прекрасны!": Російський письменник шокував дикою заявою

Відомий російський письменник Олександр Проханов назвав репресії Сталіна в СРСР "прекрасними" і "чудовими". Він вважає, що саме репресії служили перемозі 1945 року і це повинно бути визнано. Заяву письменник зробив в ефірі радіостанції "Ехо Москви", передають Патріоти України.

Проханов заявив, що Росію задумали як силу, яка зупинить фашизм. "І Росії, саме радянської, сталінської Росії, було призначене зупинити це зло. І це було зроблено жахливими засобами, але інших не було – пекло ж не перемагається ...", – сказав він.

Він додав, що всі невинні жертви сталінського тоталітарного режиму працювали на знищення Рейху. "Давайте виправдаємо репресії. Вони ж прекрасні, правда? Вони прекрасні, і ви теж за це", - звернувся він до ведучого.

Також письменник розповів, як побував на Колимі, де жителі СРСР йшли по етапах. "Вони добували золото. Вони добували золото, і з цього золота не робили намист, які не робили годин за 200 тисяч доларів, які носять на зап'ястях наші ... Це золото йшло на покупку заводів, інженерів, технологій. Це було теж золото перемоги. І тому ці мученики, мученики Колими, вони в своєму абсолютно неприроднім, трагичном буття знову працювали на 45-й рік ", – підсумував Проханов.

Хіти тижня. Коронавірус продовжує косити російських зірок: Госпіталізовано відому актрису

неділя, 31 травень 2020, 0:10

Через хворобу їй довелося відмовитися від участі в шоу «Танці з зірками». Заслужена артистка Росії Олена Бабенко була госпіталізована з коронавірусом. Про це актриса розповіла в своєму Instagram, передають Патріоти України. За словами Бабенко, їй довел...

Хіти тижня. У перестрілці в Броварах брали участь кримінальні авторитети: З'явилися гучні подробиці і фото

субота, 30 травень 2020, 23:55

У перестрілці в Броварах Київської області, яка трапилася вранці 29 травня, брали участь один із братів Потапенків і лідер ОЗУ Віктор Журавель. Як повідомило джерело, розбірки почалися за контроль над легальними та нелегальними перевезеннями між Києвом...