Respeecher: Український стартап працює над технологією копіювання голосу

Команда стартапу налічує 6 осіб, троє з яких зараз знаходяться на навчанні в Філадельфії.

Київський стартап Respeecher розробляє технологію, яка здатна скопіювати звучання голосу будь-якої людини,передають Патріоти України з посиланням на AIN.

Зараз команда проходить навчання в акселераторі TechStars й отримує фінансування $120 000 в обмін на частку в компанії.

"Наш продукт дозволяє одній людині говорити голосом іншого без використання тексту (speech-to-speech). Наприклад, я зможу говорити голосом Барака Обами. Для цього алгоритму передають мою фразу і на виході через пару хвилин отримуємо ту ж фразу, сказану голосом Обами, з моїми інтонаціями і емоційним наповненням", – пояснює співзасновник компанії Дмитро Бєлєвцов.

Технологія від Respeecher цікава перш за все звукозаписуючим та кіностудіям. Так, наприклад, можна змусити будь-яку історичну персону вимовляти будь-який текст його ж голосом. Поки що, продукт не можна використовувати в реальному часі, але команда над цим працює. На даний момент вже укладено контракт з кількома зацікавленими компаніями.

Команда стартапу налічує 6 осіб, троє з яких зараз знаходяться на навчанні в Філадельфії.

"Підготовка даних і навчання нейромереж вимагає невеликої сервісної частини, тому зараз ми працюємо з клієнтами на проєктній основі. Зараз так працюємо, наприклад, з голлівудською студією", – каже Дмитро.

Буревій "Денніс": У Британії через негоду загинули люди, річки виходять із берегів (фото)

неділя, 16 лютий 2020, 20:29

По всій країні через сильний вітер скасували сотні рейсів. На Велику Британію насунувся буревій "Денніс". Він приніс з собою сильні вітри та опади. Британська метеорологічна служба видала понад 250 попереджень про небезпеку повеней у Англії, Шотландії ...

Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

неділя, 16 лютий 2020, 20:14

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...