Рецепт знала напам'ять та готувала страву самостійно: Яку національну страву України полюбляла леді Діана

Принцеса Уельська – перша дружина майбутнього монарха Чарльза ІІ, коронація котрого відбудеться 6 травня. Вона полюбляла українську кухню, а яка страва була серед її фаворитів – дізнайтеся у нашому матеріалі.

Леді Діану ще за життя прозвали "принцесою людських сердець" за її неймовірну чуйність та доброту. Колишня дружина короля Чарльза ІІ багато подорожувала та була знайома ледь не зі всіма кухнями світ. Хоч вона ніколи не була в нашій країні, проте є одна українська страва, яку вона дуже полюбила.

Благодійний південноафриканський фонд The Avril Elizabeth Home for the Mentally Handicapped опублікував листи 39-річної давності, отримані від знаменитих людей. Саме з них стало відомо, що леді Ді дуже полюбляла борщ.

У 1981 році фонд звернувся до знаменитостей з проханням поділитися своїми улюбленими рецептами для нової кухонної книги. До цього проєкту долучилася і принцеса Діана, яка ще тоді була нареченою принца Чарльза. Вона написала, що обожнює український борщ.

Рецепт українського борщу принцеса знала напам'ять та навіть готувала цю страву самостійно.

Нововведення набуде чинності з червня: Кабмін змінив правила надання субсидій переселенцям

неділя, 26 травень 2024, 8:56

В Україні через складну економічну ситуацію багато домогосподарств отримують житлові субсидії. Урядом прийнято рішення про відновлення з червня 2024 року загального порядку призначення та виплати житлових субсидій і пільг для осіб, які отримували такі ...

Не підведуть! ТОП-5 автомобілів, які краще купувати не новими

неділя, 26 травень 2024, 8:43

Уживані автомобілі - це завжди ризик з точки зору надійності, оскільки ймовірність виникнення проблем з ними значно вища, ніж з абсолютно новими машинами, пише avtosota.com. Проте існує безліч автомобілів, які цінуються за надійність і міцну конструкці...