Революційне нововведення: У Києві змінять систему оплати проїзду в транспорті

У Києві кардинально змінять систему оплати проїзду в громадському транспорті, більше потрібно буде носити пластикову картку. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу КМДА.

Відомо, що в додатку "Київ цифровий" незабаром з'явиться віртуальна транспортна картка, якою можна буде платити безконтактно за допомогою телефону.

Нагадаємо, у КМДА заявили про неминуче подорожчання проїзду в громадському транспорті та назвали нові тарифи. Власники картки киянина зможуть платити за проїзд лише 12 грн незалежно від кількості поїздок. Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки в комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 гривень: 15 гривень при купівлі 50 поїздок, 20 гривень — при купівлі 1—9 поїздок.

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...

Це здивує! Соціологи назвали несподівану причину падіння народжуваності в КНР

середа, 24 червень 2026, 14:58

Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...