Революційне нововведення: У Києві змінять систему оплати проїзду в транспорті

У Києві кардинально змінять систему оплати проїзду в громадському транспорті, більше потрібно буде носити пластикову картку. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу КМДА.

Відомо, що в додатку "Київ цифровий" незабаром з'явиться віртуальна транспортна картка, якою можна буде платити безконтактно за допомогою телефону.

Нагадаємо, у КМДА заявили про неминуче подорожчання проїзду в громадському транспорті та назвали нові тарифи. Власники картки киянина зможуть платити за проїзд лише 12 грн незалежно від кількості поїздок. Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки в комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 гривень: 15 гривень при купівлі 50 поїздок, 20 гривень — при купівлі 1—9 поїздок.

Таємниця назви АТБ: Звідки взялася абревіатура, яку знає кожен українець

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:56

Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...

Посилки з України в ЄС доставлятимуть по-новому: Ось які правила переписали

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:38

З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...