Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України.

Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим артистам представити країну на всю Європу. Після перемоги на "Євробаченні-2004" Руслана вже мала змогу гучно заявити про себе.

"Руслана — легенда "Євробачення". Але в той же час Руслана — той артист, який мав найбільшу можливість промотувати Україну і себе як артиста в минулих роках на "Євробаченні". Руслана була широко представлена 2005 року, плюс у 2017 році у неї був такий найжирніший шматок ефіру, тому що це інтервал акт у гранд-фіналі. Це час суперзірки. Моє бачення було в тому, щоб показати нові обличчя України, нові риси", - пояснив Нєнов в інтерв'ю для YouTube-каналу конкурсу в Україні.

Окрім того, режисер дав чітке роз'яснення, за якими критеріями обирали артистів для виступу у Ліверпулі. Зокрема, він розповів про участь Марії Яремчук, ALYOSHA та OTOY. Герман наголосив, що кожен з них розповідав про свій особистий біль та дав шанс українцям ще раз заявити про свою трагедію.

"Коли ми обирали артистів, це була чесна історія. Номер ALYOSHA — історія біженців. Вона вийшла і прокричала свій біль на сцені. Її чоловік зараз у ЗСУ, вона вимушено іммігрувала до США з дітьми, стояла в чергах на кордонах. Так само і Марія Яремчук. Європейці - дуже емпатичні. Факт того, що представниця України на "Євробаченні" заспівала пісню свого батька і це потрапило у ЗМІ, активно обговорювалося. Що це дуже символічно. Ніби фани плачуть від того, що дочка співає пісню свого батька. Сам момент символізму чіпляє. OTOY у цьому контексті також невипадковий вибір. Це була стратегія і вона спрацювала. Бо, коли писали про брата OTOY, який загинув і не вийшов з Азовсталі, світ ще раз згадав про цю трагедію. Цей номер важливий з точки зору культурної дипломатії", - пояснив Нєнов.

Недоімперія, процвітання імпортозаміщення: У Росії за день сталося одразу три аварійні інциденти з цивільними авіалайнерами

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:07

2 жовтня в Росії відразу три літаки авіакомпанії "Аерофлот" зламалися за один день, повідомляє The Moscow Times. Так, літак Boeing 777 не зміг вилетіти з Пхукета до Москви через пошкодження шасі. Рейс було скасовано. Пасажирів перенаправили на інші рей...

"Практично мізер": Українцям розповіли про запаси вугілля і газу на опалювальний сезон

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:56

Наближається холодна пора року і російські окупанти можуть значно збільшити кількість обстрілів критичної інфраструктури, щоб залишити мирне населення без тепла та електрики. Голова Спілки споживачів комунальних послуг України Олег Попенко в інтерв'ю д...